Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az amiből már nagyon...

Mi az amiből már nagyon eleged van? (Természetesen a családdal kapcsolatban)

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Ha problémám van, megbeszélem velük. Ha nekik van, szólnak, megoldjuk azt is. De szerencsére az én családommal le lehet ülni beszélni, ha bajom van, meghallgatnak, nem az van, hogy semmibe vesznek, és nem is röhögnek ki. Sajnos sok helyen az a baj, hogy nincs idő/energia/kedv a többiekre, süket fülekre talál a panasz, és ezért a sérelmek is elraktározódnak, halmozódnak, aztán egyszer csak robban az illető.
2014. jún. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Abból h az apám mindig játssza az okoskodót és beleköt az élőfába is.

Pl h mit h csináljak meg miért csinálom.

Meg h milyen zenét hallgatok kapcsoljam ki mert ezt ö nem bírja, filmek detto. Animéket már csak akkor merek nézni ha nincs itthon.

Mindig mindent tudni akar, azért ez már 20 évesen kezd fárasztó lenni.


Ja és persze azt is állítja mgárol h ö szép meg mindent tud. De ha azt mondom neki h szálljál már magadba mert a kemény 10 osztályoddal mit akarsz ?

Akkor meg kezdődik a "Ne beszélj velem így én az apád vagyok nem a haverod" Szöveg.


Pl Anyámnak köszönhetek úgy h Üdv neki nem neki csak úgy lehet h Szia, mert ha azt mondom h Üdv rögtön azzal jön h "Ne köszönj így nem Rómába vagyunk".

Én meg így WTF ?


Szóval hazajövök anya Üdv apa Szia.

Meg van az is "Ezt a rohadt számítógépet szét verem egy baltával" Máskor meg "Vegyél már le valami filmet"


Ja és a húgomat Fiamnak hívja.


Szóval vannak esetek.


20 F

2014. jún. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hogy en takaritok,hogy en vasarolok,hogy en csinalok mindent,hogy elvarjak hogy lakbert fizessek (!!!!!!!!!!!!!!!!!!) jelenleg en tartom el a csaladomat..

hogy tesom azt hiszi hogy o egy nagy valaki es fenn hordja az orrat

hogy nem csinal semmit sem csak alszik

pl ma is: fel sem keltek ma meg 25 oraja hogy alszanak jo mi? hogy en mindent csinaljak anyam meg tesom ossze tart en meg csak huzzam az igaz 18 evesen....

tesom meg 40 eves anyam 61................... mert hogy idezem" en mar eleget dolgozam"... ja hogyne meg logatta a labat otthon mindig is.......... ha en vagyok rosszul akkor konyorognom kell hogy hozzon mar vki gyogyszert... tesomnak a kutya fontosabb mint a csaladja.... f..za mi?lehet ossze vissza irtam le bocsi de a legtobb gondom a tesommal van es ha mondom neki hogy ne tegye bele a tanyert a mosogatoba hanem mossa el akkor elkezd ordibalni es elvarja hogy kinyaljam a feneket............

18N

2014. jún. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A családommal - apa+anya+nagyszüleim - nem volt baj.


A mostohaanyámmal annál inkább. Kötekedett, semmi nem volt jó neki, bármit csináltunk (miért így, miért úgy, ő ezt máshogy szokta), miért megyünk el ide-oda (kb. három havonta apa horgászni, vagy én barátnőzni), mi nem tudunk semmit csinálni (főzés, takarítás, teregetés - anya halála után disznóólban laktunk, vagy mi a fene?! Nem tudom, mit gondol, hat évig tökéletesen önellátóak voltunk, nem kell dedósként kezelnie), minden h.lyeségen megsértődik, zsarol érzelmileg... sok-sok-sok minden van.


Párom: utánanéz, ha valamit állítok (persze, tudom, ő maga is meg akar bizonyosodni róla, de ezzel azt sugallja, hogy dedós, megbízhatatlan vagyok), még mindig, pedig mondtam neki, hogy ne csinálja. Nagyon bánt. Ja, meg lassú, mindig késünk, mert ő elt.köli az időt (ez mondjuk inkább zavaró).


Nagynéném akaratos, de nagyon, nagybátyám meg mindenen besértődik.


De mostohámon kívül - akivel semmit nem lehet megbeszélni, mert ha vmi nem úgy van, ahogy ő akarja, hozzánk sem szól napokig - többnyire meg tudjuk oldani ezeket a konfliktusforrásokat.

2014. jún. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!