Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis, egészséges párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis, egészséges párkapcsolatban élő férfiak véleménye érdekelne! Természetesen nők is irhatnak a párjuk véleményéről a dologgal kapcsolatban! Válaszoltok?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról, ha a nő a f*ngásról, sz*rásról beszél a párjának (négyszemközt, szimplán szóba kerül ez a téma)? Természetesen nem hogy milyet alkot, csak a tényről.


Légyszi kort, és nemet is írjatok!



A miheztartás végett a kicsit konzervatívabb emberek véleménye érdekelne!


Nagyon köszönöm, ha írsz!



2013. ápr. 5. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erről nem kell beszélni amig minden rendben a szervezettel.

arról természetesen tudni akartam amikor bajok voltak a gyomorműködésével,de ez normális.

De ezen kívül nem értem miért kellene ilyenről beszélni.

fingani egymás előtt természetes,de beszélni róla?


Bár én elég konzervatívnak számítok,undorítónak tartom amikor férfiak azon versenyeznek ki fingott nagyobbat vagy büdösebbet és ezen röhögnek.

35/F

2013. ápr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem értem miért is kellene beszélni róla? mert esetleg egészségügyi probléma van, vagy miért?
2013. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A párom megemlítette hogy kezd rendbejönni, mert már alig fingik (problémák voltak az emésztőrendszerével). Erre mondtam, hogy én mostanában annál többet... Ennyi volt. Azt hozzá kell tennem hogy humorban otthon vagyunk. El is lehetett volna viccelni a dolgot, de ő tökre kiakadt!
2013. ápr. 5. 14:59
 4/11 anonim ***** válasza:
#3 rossz napja lehetett :) ... ez simán belefér (F)
2013. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

első vagyok


Szerintem ennek bőven bele kell férnie.

Sőt,én lehet megkérdeztem volna,hogy mégis mit gondolsz,mitől lehet,nem-e kellene utánajárni mitől van.

2013. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem olyan egyszerű! ;-)

Nem hagytam magam.


Ő úgy gondolja, hogy egy nőtől gusztustalan ilyen dolgokról beszélni. A beszéden van a lényeg.

2013. ápr. 5. 15:12
 7/11 Pendulum92 ***** válasza:
100%

Nálunk napi téma :D nincsenek tabuk... nem tartom undorítónak.



20/F

2013. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Háát,én nem szoktam ilyenekről beszélgetni a párommal. Ha valami bajom lenne,akkor is csak nagy vonalakban mondanám el,pl hogy emésztési problémám van vagy valami...szóval visszafogottabban :)

De az igaz,hogy ennyin,amit leírtál, nem kell kiakadni,ez azért nem olyan nagy dolog.

22/L

2013. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk külön létezik rektális humor mint kategória, de persze inkább csak egymás közt. Sima társasági életbe persze, hogy nem fér bele (finnyadékok:), de egymás közt mi lenne tabu? Ahogy Fábry szokta felvezetni: a nagy közös élményünk... Mitől volna már az említése gusztustalan olyanok közt, akik elég mély szövetséget fogadtak, és valljuk be, válogatott rusnya módokon szereznek örömet egymásnak igen nagy rendszerességgel! :) :)
2013. ápr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem említeni, hogy konzervatívnak számítok, csak egymás közt vagyunk legalább olyan elvetemültek, mint az ikertesók.
2013. ápr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!