Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban jobban fáj...

Párkapcsolatban jobban fáj az, ha szóval bántják az embert, mint ha konkrétan bántanák. Mostmár ezt tapasztalatból mondom. Van olyan aki elviseli, hogy bántja a párja? De nem félelemből, hanem mert elviselhető.

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
semmilyen terrort nem viselek el. elég erős egyéniség vagyok és ha a párom bántana akár tettlegesen akár szóban akkor ott be is fejezném a kapcsolatot. persze olyan előfordul, hogy megbánt de nem akarattal. akit viszont úgymond hobbiból alázza és bántja a párja ott szerintem jobb kilépni a kapcsolatból, mert ott már nincs szeretet.
2010. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Se érzelmileg,se fizikailag nem tudom elviselni,ha bántanak.Szerintem a fizikai bántásra csak a gyáva ember képes,akinek kisebbségi érzése van,így otthon a gyengébbik nemen próbál uralkodni.Szégyellje magát az az ember,aki nőre kezet emel.Szavakkal alázni a másikat gusztustalan és jellemtelen dolog.Főleg azt,akivel együtt élek,és állítólag azért mert szeretem.Ha szeretek valakit,sose tudnám se így,se úgy bántani.
2010. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kérdező. azt tudom javasolni, hogy szakíts. AMÍG MÉG NEM FOG ÉRTE HALÁLRA VERNI / RÚGDOSNI.

az ilyent börtönbe kéne zárni.

2010. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintme nem elfogadható az ütés.De nem csak férfitől,nőtől sem. A lelki terrort én nagyon rosszul viselem .
2010. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hirtelen haragú ember,de szeretjük egymást. Tény,hogy én nem tudnék vele igy viselkedni,de az emberek különböznek, ő tud annak ellenére hogy szeret. Több mint két éve vagyunk együtt,mára már a közös otthonunkban... Eddig nem bántott csak szóval,most meg két hét alatt kétszer is...És az a pláne az egészben,hogy ugy érzem el fogom viselni...:( Nem olyan borzalmas.
2010. jan. 5. 19:28
 6/8 anonim ***** válasza:
hát te nem vagy ép. HAGYD MÁR EL! de. aki hülye haljon meg.
2010. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

de, ez borzalmas. aki ilyet egyszer megcsinál, az mindig ezt fogja csinálni, sosem változik meg. ismerek bántalmazott nőket és mind azt mondják, hogy de szeretjük egymást. sokuk még nagyon sok év után sem hagyja el a férjét, van, aki csak akkor, ha szomszédok, barátok tesznek feljelentést.

szerintem annál bármikor többet érsz, minthogy ezt elviseld. mert egy ideig még kibírod, de közben tönkretesz emberileg, lelkileg.

2010. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Idővel megtanulod majd azt, hogy egy haragos pillanatban kimondott szavak egy egész élet folyamán tartó sebet üthetnek a másikban.

Idővel meg fogod tanulni azt, hogy ha mélyen megsértettél egy barátot, nagyon valószínű, hogy barátsága soha többé már nem lesz olyan erősségű.

Idővel rájössz majd arra, hogy az, aki megaláz vagy megvet egy emberi lényt, előbb vagy utóbb maga is ugyanazt a megvetést és megalázást fogja elszenvedni, de megsokszorozódva, négyzetre emelve."

Borges

2010. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!