Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire veszitek magatokra...

Ti mennyire veszitek magatokra, ha elfelejtik a szülinapotokat?

Figyelt kérdés
Ma van a születésnapom, szerintem párom úgy elfelejtette, mint a huzat. Azon, hogy nem akar meglepni semmivel, már nem is csodálkozom (minden kocsira megy), de hogy szóban se köszönt fel! Felkelek reggel, és már morog nekem, hogy mit keres a kávékiöntő a mosogatóban, és fél óráig b**zogat. Nem, biztos, hogy nem akar meglepni. Ismerem. Komolyan piszkált, most meg alszik. Aki meg akar lepni, nem így néz ki. Most szóljak neki, hogy kapja be, legalább születésnapomon normális lehetne, vagy várjak estig? Vagy menjek el otthonról (van egy picikénk), picikénkkel anyámhoz? Így egyszerűen nem tudok itthon lenni.

2014. júl. 1. 10:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
73%
Az enyém évek óta elfelejti, úgyhogy már hozzászoktam. De az övét nem , meg a haverokét. Tökéletlenek. Mondd a párodnak, hogy a barátnőd meglepivel készül neked és el kell menned.
2014. júl. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%

Sajnálom :( Nekem még sose felejtették el a szülinapomat.

Szerintem menj el a kicsivel sétálni, anyukádékhoz. Olyan szép idő van, talán kicsit jobb kedved lesz.

Aztán majd este szólj neki, hogy ma volt a szülinapod.

2014. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
34%
Semennyire. Kinőttem már azt a kort, hogy emiatt megsértődjek. Névnapot pláne nem tartok.
2014. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
98%

Mozdulj ki, ez jó ötlet, egy kis ünneplés sosem árt, pláne születésnapon. És tojd le azokat, akik elfeledkeztek rólad, ha a párod az, akkor is.

Nem tudom, merre laksz, de szerintem van olyan jó idő, hogy simán megéri kimozdulni.

És boldog születésnapot kívánok. :)

2014. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Boldog szülinapot :-)
2014. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
74%
milyen rendes a párod. ugye érdemes volt szülni neki?
2014. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
93%
Menj el a picivel anyudékhoz..:) amúgy én nagyon magamra venném...én már most megmondtam volna neki, hogy legalább a szülinapomon ne cseszegess és akk kapcsol, de várj estig és majd mond neki, hogy köszönöm szépen a születésnapi felköszöntést...-.-" amúgy sok boldog szülinapot kívánok! :)
2014. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
95%

Szegény, sajnálom hogy így indult a szülinapod! Tudom, milyen rossz érzés tud lenni. :(


Nekem édesapám úgy elfelejtette anno a 18. születésnapomat, mintha sosem lett volna. Ezen annyira nem akadtam ki, mert nem nagyon beszéltünk már akkoriban. Az idei év viszont elég rossz volt születésnap szempontjából; mind a nagybátyám, mind a nagyapám teljesen elfeledkeztek róla, de a velem egy napon született rokonokat mind felköszöntötték. Úgy látszik, ha leveszed facebookról a szülinapod, akkor még a közeli rokonaid sem emlékeznek rád. De nem is maga a felejtés ténye tette igazán keserűvé a dolgot; pár hónapja halt meg a nagymamám, aki minden szülinapomon már kora reggel telefonált, hogy felköszöntsön. Így, hogy még a papámnak sem jutott eszébe, még nehezebb volt, hogy a mamám már nem kíván többé boldog szülinapot. :C

2014. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
90%
Én eléggé magamra tudom venni az ilyesmit,jártam már így,csak nekem névnapom volt,és pont egy olyan ember nem köszöntött fel akit mindennél jobban szeretek,ráadásul aznap még beszéltünk is telefonon. Hát igen rosszul esett,de azóta rájöttem,hogy nem szabad az ilyeneket felfújni,és így próbálok hozzá állni. Nekem jövőhéten lesz a születésnapom,és tudom,hogy ez az ember ugyan úgy nem fog felköszönteni mint a hogy a névnapomon sem tette,de sajnos nem tudok mit csinálni ha elfelejti,csak elfogadni tudom,valamint nem túl nagy ügyet csinálni belőle. Egyébként velem is megesett már,hogy elfelejtettem születésnapot,és az illető nem csinált belőle gondot,szóval gondolj arra,hogy ez mindenkivel megesik. Elhiszem,hogy rosszul esik,de próbálj megnyugodni,és végül is rengeteg idő van még a napból talán észbe kap,és felköszönt.
2014. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
62%

A pasik 80%-a nem tartja fejében a dátumokat. Az én férjem mai napig nem tudja, hogy melyik nap születtem, csak a hónapot. Meg is kért, hogy ha közeledik valami ünnep, előre szóljak, és ne haragudjak, és ez nem azt jelenti, hogy nem szeret, csak a pasik legtöbbje ilyen.

Máskor pár nappal előtte jegyezd meg csak úgy véletlenül, hogy "jééé, 4 nap múlva lesz a szülinapom! :) " - és elkerülitek a felesleges feszkót. Hidd el, hogy nem szándékosan felejtette el! Csak a pasik ilyenek :D

2014. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!