Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok elfelejtik azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok elfelejtik azt a fiút, aki egy kis hatást azért tudott gyakorolni?

Figyelt kérdés

A lányok elfelejtik azt a fiút, aki egy kis hatást azért tudott gyakorolni?


Értem ezalatt, hogy egy pasi kűzdött értetek, megmutatta milyen nőnek lenni, nem adta fel egy elutasitás után, virágot hozott, éreztette, hogy csak ti kelletek neki - ugyan nem fogadtátok el, de mégis tudott valamit hagyni maga után.


Az ilyet elszoktátok felejteni?


2014. márc. 26. 01:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ha nem vagy elég meggyőző és nem alkotsz maradandót, akkor basz...tod
2014. márc. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Lina93 ***** válasza:

Az ilyeneket nem lehet elfelejteni, akkor sem ha nem fogtad meg a lányt.

Megjegyezzük ezeket én úgy gondolom.

2014. márc. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
igen megjegyezed és mosolyogva meséled el a következő párodnak, hogy volt az az aranyos srác, akitől virágot kaptam... de a srác még mindig han soloban nyomja majd
2014. márc. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy megjegyzik de biztos nem szex közben fogsz az eszükbe jutni.
2014. márc. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, az van, hogy attól függ, mennyire kellemetlenül nyomult. Mert nekem is volt valaki, akinek egyértelműen megmondtam, hogy nem akarok tőle semmit, mégis még egy vagy másfél évig így meg úgy próbálkozott. A végén elég durván kellett elküldenem. És még akkor is a közös barátainkon keresztül próbált puhítani. Na ezt nem tudom elfelejteni.
2014. márc. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
utolsó, nyilván nem erről van szó, én "csak" félévig csináltam, és ő is kereste a társaságom, stb.
2014. márc. 26. 01:39
 7/17 anonim ***** válasza:
Jó esetben egófényezés, rosszabb esetben zaklatás lenne. Vonzalmat nem kelt ott, ahol eleve nem volt.
2014. márc. 26. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A bókolás, udvarlás jól esik, de nagyon szűk a határ a zaklatás és ezek közt. Amíg nem léped ezt át, addig jó emlék, amit igyekszem nem elfelejteni.
2014. márc. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Rosszabb napokon lehet, hogy eszembe jut, de semmiképpen nem meghatározó. Még olykor egy kis sajnálat is társul hozzá, esetleg olyan érzések, hogy pl. aranyos, kedves dolog, de nekem nem tudott bejönni a srác stb... de semmi egyéb. Az izgalmas, valódi vonzódáshoz soha nem lesz semmi köze.
2014. márc. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem felejtem el, de igazából eszembe se jut.. Pl. most hogy így emlékeztettél rá, hogy volt ilyen, így eszembe jutott és emlékszem az esetre. Ugyanakkor ez már vagy 5 éve történt és azóta egyszer nem fordult meg a fejemben a régi gondolat.


Egyébként mit számít? Ha nem jutottál vele semmire, akkor teljesen lényegtelen, hogy emlékszik-e rád vagy sem.

2014. márc. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!