Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Temetésen mennyire elfogadható...

Temetésen mennyire elfogadható, ha nem mindenem fekete?

Figyelt kérdés
A párom rokonáé lesz, szóval én inkább kísérő leszek, ha ez számít. Fekete ruha, cipő ok, de csak egy táskám van, és az vajszínű. Ennyi belefér?
2014. júl. 3. 06:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Elvileg azt mindom, hogy belefr,mha valami nem fekete..

De pont a táska?

Nincs fekete?

Igazából azért e ez az egyik egnagyobb öltözködési szabály, acipő és a táska színe egyezzen..

2014. júl. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Belefér, csak harsany színek nem illenek temetésre.


Elso!

Esetleg tönkrement a táskájába es meg nem vett ujat - nyárra tökéletes a vaj színű.

Vagy szereti a kontrasztot es nem vesz fekete táskát fekete cipő hoz. Esetleg nincs is fekete cipője.

2014. júl. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor inkább nem viszek... Ha nem egyedül megyek, vagy kölcsönkérek

1.

2014. júl. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Majd ha ott leszel figyeld, mennyien lesznek "szabályszerűen" tiszta feketében. Ez nem egy divatbemutató. Mindenki a saját lehetősége szerint öltözködik.
2014. júl. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Én sajnos 2 napja voltam temetésen, a volt férjem (akivel azóta is jóban voltunk) halt meg.

Az egyik ismerős - igaz nem közeli rokon - farmerben, és polóban jelent meg, ami engem kicsit felháboritott.

A világos táska szerintem teljesen belefér, sokan nem mennek teljesen feketében. De ha nem viszel táskát az sem gond (ha kocsival mentek, akkor hagyd a kocsiban).

2014. júl. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem a táska szinével adod meg a tiszteletet és részvétet. De lehet zavarna téged ha egyedül álsz világos táskával...
2014. júl. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Minek kell táskát vinni egy temetésre? Vagy nincs barátnőd szomszéd, vagy valaki aki erre az alkalomra adna egy fekete táskát?
2014. júl. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Jaj, te, a kocsiban semmiképpen se hagyd a táskád!

A lehető legjobb felhívás a tolvajoknak!

Ha nem tudsz kölcsönkérni egy fekete kistáskát, vidd a vajszínűt.

Csak egy táskád van?! Én sem vagyok táskamániás, de nőként rengeteg van.

2014. júl. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Minek kell táskát vinni??? Nos: kulcs, telefon, szemelyi iratok, zsebkendo a minimum, ami van egy nőnél - jo esetben férfinél is. A különbség, higy egy ferfi beteszi a zsebébe, a noi ruhákon viszont általában nincs zseb.
2014. júl. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Mivel nem vagy közeli hozzátartozó, ezért nem is illő teljesen feketébe öltöznöd, vegyél fel fekete szoknyát, vagy nadrágot és egy vajszínű blúzt, azt megy a táskához. Sokan fekete alsó fehér blúzban/ingben mennek temetésre.
2014. júl. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!