Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hog mas csaladok...

Miért van az hog mas csaladok összetartóak vendegul lstjak egymast engem meg gyerekkorom óta rugnak böknek és még fesztivál után sem engedik meg hogy naluk aludjak? Mig mas rokonok tavolabbiak siman ottalszanak maskor

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 04:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad, kikről van szó, de ha egyébként sem szeretettek soha, nem tudom, miért vagy meglepve, hogy fesztivál után (esetleg többé-kevésbé piásan/másnaposan) nem akarnak az otthonukban látni?
2014. júl. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert lehet, hogy gyerek korod ota nem latogattad oket, mar akkor sem volt csaladi osszetartas. Most ugy neznek rad, hogy ki akarod hasznalni oket, pont arra jarsz, adjanak menedeket?

Amugy, igen, mint az elso irja. Nem akarnak latni reszegen/masnaposan. Ezt ugy nezik, hogy ez nekik egy feleloseg lenne.

2014. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Anyamrol keresztszuleimrol van szo nem szoktam pialni
2014. júl. 5. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván a szüleid sem tartották a kapcsolatot a rokonokkal, így ők téged nem ismernek annyira, mondhatni nem szeretnek annyira. Nálunk sem összetartó a család mert mindenki a maga feje után megy és soha senki nem ért egyet senkivel, így nagy a feszkó az egész családban. Én már lemondtam erről hogy nekem legyen egy szép nagy összetartó családom. Nekem sem segít senki én sem segítek senkinek. Én már ott tartok hogy inkább elköltöznék jó messzire hogy ne is legyenek ismerőseim sem. Majd máshol más ismerősök lesznek. Akiket megválogathatok, nem úgy mint a rokonokat. Barátok többet érnek mint a rokonok meg a család.
2014. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!