Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy elengedjene...

Mit csináljak hogy elengedjenek a Voltra?

Figyelt kérdés
Tavaly voltam egy napot, de iden kaptam egy ofőit és nem akarnak elengedni... De azért már bűnhődtem eleget, nehogymár a nyaramat is elcsesszék. Mindenkit elengednek a barátnőim közül, náluk aludhatnék szüleiket ismerik. Tavaly sem volt semmi probléma. Hogy tudnám őket meggyőzni, mivel érveljek és hogyan?

#fesztivál #elengedjenek
2013. ápr. 24. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
7%

Mond meg nekik, hogy az ofői nem kerül bele a bizibe és mindenki leszarja.

Másrészt hazudj mint mindenki más, hogy jövőre nem lesz.

Vagy próbálj pszichológiai hatást gyakorolni rájuk.

Ne szólj hozzájuk, csak a minimálisat kommunikáld csinálj úgy, mint aki depressziós.

Esetleg mondhatod azt is, hogy akkor ki fognak közösíteni az osztálytársaid, ha nem mehetsz el...

Egyébként küldj már 1 fotót magadról privátban :-)

2013. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezd meg tőlük, hogy mit kell tenned ahhoz, hogy a "Volt"-ból "Lesz" legyen! :)
2013. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
hány éves vagy?
2013. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Meny ell az engedéjük nélkul nehagyd hogy elcsezék az életedet. Ha enyire komolyan vesznek eg yintőt komoly gond van velük és ezt teszivód meg ha betartasz mindent amit mondanak. Persze ha az engedéjük nélkül mész ell akor saját zseből kel fizetned.

Persze az utánam lévők irják majd hogy ez rozsztanács meg a szülőknek mindig igazúk csak a javadat akarjá . Inkáb ez a hüjeség a szülők sokszor csak a saját érdekeik nézik és ha agyerekét probálják akor is kétes az eredmény .

Gondolkoz ell azon mitjelent az hogy éllet szinvonal. És rájosz hogy aszülők erősen rombolni tudják . Ők csak azt nézik hogy sokat keres amiből majd eltartod őket de hogy boldog e vagy ara nem figyelnek.

2013. ápr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
remélem nem hallgatsz az utolsóra, aki annyira buta, hogy egy szót se tudott helyesen leírni :) na, ő lehet elszökött otthonról és látod, hol tart... :D
2013. ápr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mikőze a hejesiráomnak a kérdés hez.?
2013. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Alapból hülyeségeket írsz, de még rosszul is...


Amúgy ha ennyire számít egy intő gondolom általános iskolás, vagy max 9.-es... Szóval honnan lenne pénze rá?

2013. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a hüjeség abban amit irtam?
2013. ápr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

don't feed the troll, please :)


nos, függ attól, h mennyi idős vagy, milyen lesz a bizid. ha az jó, akkor érvelhetsz vele, mondhatod, h az ofőitől függetlenül tanulsz, fontos a jövőd.


én anno megbuktam év végén, és anyám nem akart elengedni a Csapda koncertre :) micsoda egetverő problémák, mi? de már megvolt a jegyem. mondtam neki, h az a nyüves koncert már nem változtat az év végi jegyemen, ígérem, h meglesz a pótvizsga. meg is lett, a koncert is jó buli volt, szóval szerencsésnek mondhatom magam :)


esetleg vállalj addig valami melót, h kijöjjön belőle a jegy ára, így látni fogják, h neked fontos ez, és teszel is érte.

2013. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!