Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom húgának nem vagyok...

A barátom húgának nem vagyok szimpi. Mit csináljak hogy megkedveljen?

Figyelt kérdés
Más embertípusok vagyunk a "sógornőm" és én, ettől függetlenül szeretnék kijönni vele, de nagyon elutasító.Amit kérdezek arra válaszol, de különben nem beszélget velem,nem jön sehova velem.Van egy barátnője csak azzal hajlandó vásárolni, bulizni vagy strandolni.Nagyon rosszul esik, hogy a bátyja haverjaival csicsereg engem meg mondhatjuk így: le se sz..r.Azt is megpróbáltam, hogy felajánlom a segítségemet vagy én kérem az ővét, de ilyen téren is hideg.Nem bunkó, csak közönbös.Van valakinek valami jó tanácsa ezügyben?
2008. aug. 2. 12:22
 1/6 anonim válasza:
100%
Átérzem a problémádat, nem is olyan régen én is ebben a cipőben jártam, csak nálunk ez kiegészült azzal, hogy a család nem magyar nemzetiségű volt - ellenben velem - , így nehezen tűrték, hogy a fiúk egy magyar lánnyal kezd. Két és fél évig bírtuk, majd vége lett. Sajnos én sem találtam megoldást erre a problémára. Aki nem akar, azzal nem is lehet kapcsolatot létesíteni. Sajnos. De ne add fel, hátha egyszer valamiben tényleg a segítségére lehetsz, rád lesz szorulva és akkor lehet hogy megváltozik irányodba.
2008. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt szimpi a bátyám barátnője. Kb 3 évig csak köszönőviszonyban voltunk, aztán valahogy elkezdtünk dumálni, meg elhívott biciklizni, és strandra is meg ilyenek. Utána mondta nekem, hogy addig mennyire zárkózott voltam feléje, és örül, hogy kinyíltam irányába. Annyira nem lettünk jó barátnők, mert nem egy az értékrendünk. Mondhatni én is közömbös vagyok vele. Szerintem bennem mindig is ott lesz az, hogy "elvette tőlem a bátyám".

Lehet, hogy ez van nálatok is. Ez ellen nem tudsz mit tenni. Szerintem majd megpuhul a barátod húga ilyen téren. Továbbra is legyél kedves vele, talán beszélgess is vele. Menjetek tesód haverjaival együtt a strandra, hogy jön a húga is. Egyébként ez olyan, mintha a kérdést a tesóm barátnője írta volna ki. :)

2008. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%

NEM TEHETSZ ELLENE SEMMIT. Nekem a bátyám barátnője nem volt szimpatikus, egy tahó paraszt volt, anyám is apám is utálta. 3 kőkemény évbe került mire sikerült szétszedni az "álompárpst" sajnos már későn mert a bátyámat kisemmizte.



Ha Téged utál a csaj, úgyis addig megy míg szét nem bassza a kapcsolatot. Ha csak közömbös vagy neki, akkor nem foglalkozik vele. És szerintem neked az a jobb ha közömbös, minthogy olyan legyen mint pl én: ha nem tetszik, úgyis kinyírom a gecibe.


Üdv :)

2008. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

Hát nálam fordítva volt a nővérem pasija nem volt szimpi de évekig így volt nem szerettem vele beszélni meg semmi.Igazából már a végén az egész családomnak púp volt a hátán a nővérem pasija.Csak aztán csinált sok szemétséget a nővéremmel és ki lett dobva.Mindig is tudtam hogy valami nem lesz jó mert már az elején sem tetszett.

A mostani barátjával nincs semmi gondom vele azonnal kijöttem.Sokkal értelmesebb meg minden.

2008. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Egy csipet pszichológia:


Érezz vele együtt abban, hogy nem vagy szimpatikus. De őszintén, ne csak úgy megjátszva, akkor biztosan nem működik.


"Sajnálom, hogy nem kedvelsz."

"Én megértem, hogy utálod pasid barátnőit, különösen engem."

"Sajnálom, hogy megint látsz, de tudod szeretek a bátyáddal lenni."

Stb.


Persze ezeket lehet célzatosan és szemrehányóan és nyomatékosan, de ne úgy. Őszintén, együttérzően, mintha nem is rólad lenne szó, hanem valaki másról, akit te sem kedvelsz. Mutasd ki, hogy te is szomorú vagy, amiért neki látnia kell téged.


És légy kitartó, de mindig, kitartóan őszintén együttérző, különben tudni fogja, hogy taktikázol.

2008. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
13.57 mintha én irtam volnA:)
2010. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!