Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha anyám látott meztelenül?

Ciki, ha anyám látott meztelenül?

Figyelt kérdés
Csak ketten lakunk a házban.Ő elindult munkába,én meg gondoltam fürdöm egyet,úgy sincs itthon senki,ezért gondoltam már a szobámban elkezdem a vetkőzést,és meztelenül megyek be a fürdőszobába,de itthon hagyta a telefonját,és visszajött érte,én meg pont akkor jöttem ki a szobából meztelenül.Elég rendesen meglepődtem,de ahogy láttam ő is.Mondta,hogy nincs semmi baj,ne legyek zavarba meg semmi,de azért kicsit kellemetlen volt.Szerintetek ez gáz?Nálatok otthon szokott ilyen lenni?Vagy járt már valaki így?Szülők és kamaszok véleménye is érdekel egyaránt.Kort és nemet is kérnék.
2014. júl. 6. 00:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Jah bocs

27

2014. júl. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
17%

Hát nem tudom nálatok milyen a viszony, de nálam pl zárt fürdőszobánál van vetkőzés csak, nem meztelenkedünk egymás előtt...még apám/fiú tesóm előtt sem!

Ha nálatok ez tényleg nem okozott gondot akkor nem ciki...ha megbeszéltétek akkor nincs gond...

21F

2014. júl. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
30F en pont lesza#, h ki lat mesztelenul, be se szoktam csukni az ajtot, volt h 1 no az ajtobol beszelt velem, tukorbe lattam...
2014. júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nem ciki, ne gáz. Nálunk ilyen nem szokott előfordulni, engem kisit zavarna, nagyon szégyellős vagyok..
2014. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%

Nem kell vele foglalkozni, már majdnem felnőtt férfi vagy, nem kell szégyenlősködni :) Anyád meg felnőtt nő, látott már férfit csupaszon, na meg amúgy is az anyád, ezerszer látott még olyanabb helyzetekben is, elvégre ő pelenkázott meg minden.


Nincs ebben semmi ciki szerintem.

2014. júl. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Anyukád előbb látott pucéran, mint te magad :D
2014. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem ciki, ha csak nincs valami rejtegetni valód előle..:D /tetkó , pc/..De neked nyilván nincs a korodból kiindulva. De ma már semmi nem meglepő..

17/L

2017. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!