Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szerencsésnek...

Szerintetek szerencsésnek mondhatom magamat?

Figyelt kérdés

Szüleim 18 éve házasok,még sose csalták meg egymást,nagyon ritkán veszekednek és ha még is,akkor hamar kibékülnek.Apukám mindig próbál kedveskedni az anyámnak(pl este hoz neki egy gyros tálat),vagy volt hogy hozott neki virágot,de anyukám is mindig próbàl a kedvère tenni.Mindig együtt megyünk vàsàrolni,étterembe,sok a közös program,söt nem tudom,hogy ez mennyire gyakori,de nálunk szokott csalàdi ölelès is lenni.Igaz van hitelünk,de azt gond nèlkül kifizetjük.Anyukám nem dolgozik,apukám règisègekkel foglalkozik,de a nagyobb bevètel az ingatlanokból jön.Mindenem megvan,fizetik nekem a heti 4 lovas óràmat(kb 14000ft),ha kértem valamit,sose kaptam nemet.Vannak barátaim,igaz csak néhàny,mert félénk vagyok,jó tanulô.Sok állatom van,akikkel mindig foglalkozok,imádom öket.

Èn nagyon hálàs vagyok a szüleimnek,de hogy bizonyîtsam be nekik?Nem akarok az az elkenyeztetett hülye pi.csa lenni.

17/L


2014. júl. 6. 10:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom minek tetted fel a kérdést, nyilván szerencsés helyzetben vagy.
2014. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%

Pedig pont jó úton haladsz az elkényeztetett p.csa felé.Most mit vársz,hogy áradozzunk jajjj de jó neked???

Fordulhat ám még a kocka,nem kell ezzel a jó soroddal dicsekedni.

2014. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%

Ha így fojtatod, tényleg elkényeztetett hülye p.csa leszel.

Lehet nem hiába van kevés barátod.

Bocs, te voltál kiváncsi a véleményekre.

2014. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 acelsziv ***** válasza:
73%

Nna. Megkaptad az első megkeseredett, irigy ember hozzáröfögését. Legalább már tudod, hogy kire nem kell hallgatni.

Azzal tudod meghálálni amit kapsz, hogy egy remek ember leszel, aki sikeres és tartja magát az erkölcsi normákhoz.

Mindig maradj ember. Ha ilyen leszel, látni fogják, hogy nem végeztek rossz munkát a neveléseddel.

2014. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 acelsziv ***** válasza:
85%
Még valami. Nem baj, ha kevés barátod van. Nálam se a mennyiség számít, hanem a minőség. Inkább kevés jó barát, mint a sok haver akik azonnal lelépnek, ha bajban vagyok.
2014. júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mért kéne bizonyítanod, hogy szereted a szüleid. Talán kétség merült fel valakiben? Kimutatod a szereteted, hálád, ennyi...Majd 20-30 év múlva, ha már öregebbek lesznek, esetleg ápolásra, vagy egyéb rendszeres segítségre szorulnak, olvasd újra fenti soraidat, és tekintsd majd kötelességednek, hogy segítsd őket öreg napjaikon. Most viszont a fő feladatod, hogy tanulj, legyen neked is hivatásod, ne arra várj, hogy majd beülsz az örökségedbe, és kész, ennyi volt számodra az élet - még akkor sem, ha majdan egyszer eljön az idő, amikor édesapád átadná a stafétabotot, mert maga már nem bírná az üzleteit vezetni.
2014. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%

Acélszív


Valószínű,hogy az én sorsom a kérdezőétől sokkal jobb.Nem fogom neked itt bizonygatni de így van.

Az életem nem megkeseredett.17 évesen is ugyan ezek voltak nálunk is mint a kérdezőnél,nem hiszem,hogy ez annyira kirívó eset.Jobb ha tudja amúgy,hogy ezzel nem kell kérkedni,mert mint írtam fordulhat a kocka és akkor majd nagyot néz mi történt.

Valószínű ez a félénkség amit a kérdező mondd nem létezik csak a saját maga szemszögéből.Kérdem én akkor miért nincsenek barátai???Akinek ilyen jó sora van hamarabb talál barátokat,mert kinek van kedve egy zűrös hátérrel rendelkező csajjal barátkozni?Vagy valami bibi tuti van a kérdezővel csak nem emelte ki.

Szóval ennek függvényében kéne gondolkodni kicsit.

Ha viszont ennyire Happy minden akkor nem értem minek kellett ezt ide kiírni?

2014. júl. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Mi értelme ennek a kérdésnek kedves kérdező?
2014. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
En valahogy azt érzem, hogy egy csaladi veszekedés soran vágták Mindezeket Kérdező fejéhez, anyuka vagy apuka szájából mar értelme is van a mondatokbak. Ha pedig igy volt, akkor annak csak volt valami oka, hisz ahogy a leírásból kitűnik, nem ok nelkul vagdalkozo szülőkről van itt szó ;)
2014. júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Tulajdonképpen mi a kérdésed? Nincs, aki áradozna körülötted, hogy mennyire irigyli az életedet, és innen várod? Mert kb. ez jön le a leírásodból.
2014. júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!