Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szerencsésnek...

Szerintetek szerencsésnek mondhatom magamat?

Figyelt kérdés

Szüleim 18 éve házasok,még sose csalták meg egymást,nagyon ritkán veszekednek és ha még is,akkor hamar kibékülnek.Apukám mindig próbál kedveskedni az anyámnak(pl este hoz neki egy gyros tálat),vagy volt hogy hozott neki virágot,de anyukám is mindig próbàl a kedvère tenni.Mindig együtt megyünk vàsàrolni,étterembe,sok a közös program,söt nem tudom,hogy ez mennyire gyakori,de nálunk szokott csalàdi ölelès is lenni.Igaz van hitelünk,de azt gond nèlkül kifizetjük.Anyukám nem dolgozik,apukám règisègekkel foglalkozik,de a nagyobb bevètel az ingatlanokból jön.Mindenem megvan,fizetik nekem a heti 4 lovas óràmat(kb 14000ft),ha kértem valamit,sose kaptam nemet.Vannak barátaim,igaz csak néhàny,mert félénk vagyok,jó tanulô.Sok állatom van,akikkel mindig foglalkozok,imádom öket.

Èn nagyon hálàs vagyok a szüleimnek,de hogy bizonyîtsam be nekik?Nem akarok az az elkenyeztetett hülye pi.csa lenni.

17/L


2014. júl. 6. 10:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerencsésnek. Sok szülő, gyerek él a létminimum alatt, vagy mély szegénységben.

Ha ilyen jó anyagi körülmények között élsz, tanulj minél többet, hogy legyen értelme szüleid erőfeszítésének.

Tanulhatsz nyelveket. (Ingyenes oktatást haggggyuk!)

Elmehetsz színházba, utazhatsz, világot láthatsz. Ezektől mind nő a látóköröd, szebb tartalmasab életet élhetsz.

Csak óvatosan az ilyen kérdéseddel a környezetedben. Nem csak irigységet válthatsz ki emberekből, hanem végtelen csalódást is, hiszen mások is dolgoznak, csak nem olyan jól keresnek.

Könnyű megbántani az embereket, még akkor is, ha nem áll szándékodban. A mai világban pedig az önbecsülés nagyon nagy kincs, vigyázz, ne sértsd meg senkiét.

Mert attól, hogy csóró, még lehet nagyon jó ember.

2014. júl. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
43%
Nem értem én ezt a prolimentalitást. Megannyi kérdés tele panasszal, ilyen szarul élünk, olyan szar a családom, szar mindenütt... ezek a kérdések nem szúrják senki szemét, de idejön egy kamasz megkérdezni, hogy ugye milyen szerencsés ő, erre az összes -állítólag- felnőtt kiborul, hogy ne dicsekedjen. Hát igaz, ha jó mélymagyar akarsz lenni, akkor panaszkodj, szidd a családodat, a sorsot, a kormányt, dohányozz és köhögj, akkor az egészségedre is lehet panaszod, vegyél fel hitelt és pottyants ki 4 purgyét, hadd legyen még több bajod és akkor majd befogad téged ez a csodás kis nép...
2014. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó, te erre blazirozol? Na hat grat. Utolsó elottinek viszont igaza van. Csak a prolik sírnak, mert vege az áldott kommunizmusnak, ahol királyként elt a jomunkas ember, most pedig gyorsan vissza kell takarodniuk a társadalmilag megérdemelt helyükre. Csak sajnos az ujgazdagok kozt is sok a proli :/
2014. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább természetes szokott lenni annak, aki benne él. Ha minden jó, azt nem szokták az emberek boncolgatni magukban. Ez mind nagyon szép, és akkor mi a probléma?
2014. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
73%
Tulajdonképpen most dicsekszel, vagy panaszkodsz? :)
2014. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen szerencsés vagy.

Örülj,hogy jó életed van .Becsüld meg amid van ,a szüleid is,a jómódot is.

2014. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!