Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a párotok...

Mit szólnátok, ha a párotok csak úgy bejelentené, hogy elmegy a haverokkal külföldre?

Figyelt kérdés
Az én barátom, valamelyik nap bejelentette, hogy egy hétre elmennek horvátországba. Szerintem illet volna megkérdeznie, hogy mit szólok hozzá nem? Persze nem hisztiztem, azt csinál amit akar, csak kicsit rossz így.
2010. jan. 6. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy pár vagytok...Szeretitek egymást, namármost akkor valóban ilyet nem csinál, hogy nem osztja meg veled hamarabb a tervét, amúgy is el kellene vinnie! Vagy nem érdekli, hogy szereted és hiányozni fog, ne önzősködjön! Beszélgessetek róla és tök jó, hogy nem hisztiztél!
2010. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

párom ismer anniyra,hogy ilyet nem jelent igy be...

elképzelni csak ugy tudom,hogy azt mondja: "édesem,februárra tedd szabaddá maga,haverokkal egy hét horvátország,ugye jössz?"

ugy,hogy engem nem visz,sztem el se menne,annál jobban szeret,és ő sem szeretné,ha én nélküle mennék bárhová


helyedben én oltári nagy hisztit csaptam volna...

de ez én vagyok,nekem olyan párom van,aki tul szeret ahhoz,hogy ilyennel picit is megbántson...

22/L

2010. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát...nekem ettől a perctől nem lenne a párom...nem tudom mióta vagytok együtt, de azért ez nem egy esti sörözés témájú dolog...ha ezt nem beszéli meg veled, és ennyire lehet rá számítani és ennyire vagy fontos neki, akkor mit vársz tőle?

elvi kérdés, de az én párom nélkülem a családjával nem ment el Görögországba (pont akkor volt az egyetemi felvételim, nem mehettem) pedig ez azért más és biztattam, sőt könyörögtem, hogy menjen...helyette jött inkább és takarított velem az albérletbe ahová költöztem akkor...

szerintem át kell értékelni ezt a kapcsolatot, hogy kinek és mi fontos benne...azért az a minimum, hogy először Veled beszéli meg, már ha van annyira komoly a kapcsolat...

sajnálom ha megbántottalak, ez a véleményem...

üdv


ülj le vele beszélni és kérdezd meg, hogy miért nem kérte ki a véleményedet?

2010. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!