Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 éve együtt,1 gyerek, elvenni...

4 éve együtt,1 gyerek, elvenni nem akar, szex nincs egy éve, mennél, vagy maradnál?

Figyelt kérdés
Testvért sem akar a meglévő egynek, mondván, hogy túlsulyos vagy hozzá.. mennél, vagy maradnál? Milyen szeretet ez?
2014. júl. 7. 18:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Menni kéne. Minnél előbb, annál könnyebb.
2014. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Mennék.

Ahol már nincs szeretet, a legelemibb tisztelet sem, nem érdemes tovább kínozni három embert.

Találhatsz még magadnak férfit, aki szeret, tisztel, gyermeket akar tőled! Ne vesztegess még több időt rá!

2014. júl. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Lehet, hogy szeret, de elég kötsög. A terhesség alatt híztál meg, vagy mindig ilyen voltál? Betegség miatt van rajtad túlsúly? Próbálod leadni? Ezeket is kell nézni, mert nem a semmiért nincs szex.
2014. júl. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%
A helyében mennék! 2 év után férjfogás gyanánt teherbe estél, nem jött össze, most vered a hisztit... Edd meg, amit főztél.
2014. júl. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Testvér sem akar XD Ember 4 éve vagytok együtt :DDD
2014. júl. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%

Ha nem jó neked, menj, de:


4 éve vagytok együtt. Te évente szülni akarsz, vagy mi? Ráértek még a tesóval is (addig tudsz fogyni kicsit...) Túl korán lett bevállalva az első (ha egyáltalán az ő beleegyezésével, ugye.)

2014. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Mennek. Mondjuk mar korabban, eselyes, hogy az a gyerek se lett volna, de az biztos, hogy nem huztam volna egy ev szexmentessegig. Es tulsulyig sem.
2014. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
63%

"Milyen szeretet ez?" Hol van itt a szeretet, kérem?

Nem mennék, menekülnék..mielőbb..ott elbukott az egész, hogy azért nem akar gyereket, mert "túlsúlyos vagy"...nálam már ott repült volna.

2014. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom a terhesség alatt meghíztál, és már nem kíván, ezért nincs szex.

Nem is értem, ha már azt fontolgatod, hogy vége, akkor hogy lehet a másik opció az, hogy még egy gyereket szülsz neki? Eszüknél vannak az ilyen nők? Nem tudok mit kezdeni az életemmel, szar a párkapcsolatom, de szülők még egyet, hátha jobb lesz! Csak rám megy még 30 kg, akkor rendeződik az életem!

2014. júl. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%

9-es hagyd, az ilyeneknek mindegy, csak legyen valami aktuális balek aki felcsinálja őket és ezzel egyetemben eltartja. :D


Én sem értem, hogy el akarja hagyni, de közben azért hisztizik, hogy mért nem gyártanak le mégegy nyomorult sorsú gyereket dísznek...

2014. júl. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!