Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem akar elvenni! 4 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar elvenni! 4 éve együtt élünk, van egy 2.5 éves babánk is. Szeretnék legalább egy eljegyzést. Mindig csak ígér, hogy majd ha a baba megszületik- aki már azóta megszületett- karácsonykor, szülinapomkor, a nyáron. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Hivatkozik a pénzre, meg hogy az a fontos hogy boldogok legyünk és szerinte lehet papír nélkül is. Én 37/n Ő 40/f. Ti mit csinálnátok? Már csak egy vacsorameghívásra vagy mozimeghívásra vágyom tőle, de ezt sem teljesíti...
2012. júl. 22. 19:41
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
31%
Fogd a szaván, kezdd el szervezni, hiszen most van a nyár. Ha már ahhoz kevés az idő, akkor ha a legközelebbi alkalom a szülinapod, de karácsonyra mindenképpen le tudod szervezni. Hivatalokhoz bejelentkeztek, egyéb szűk családi eseményt (ebéd vagy vacsi) leszervezed akár étteremben, ruhák stb. Fogd a szaván! Ne legyen kibúvó!
2012. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
54%
most a kapcsolat a fontos neked, vagy a papír? A pénzre meg ne hivatkozzon, mi kosztüm-öltönyben esküdtünk, a gyűrű meg nem kötelező kellék, a terem bérlése volt 2500 Ft, ennyire csak telik? Nem kell se lagzi, se más, és akkor van papír meg sokba sem került.
2012. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
48%

Nem vesz emberszámba. Mindig ilyen volt? A testi kapcsolat milyen közöttetek? Nem lehet, hogy megcsalt?

Pénzre nem hívatkozhat , mert két tanuval is lehet házasságot kötni.

2012. júl. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem akar elvenni, akkor ne akard hogy elvegyen.

Ha nem tartotta be a szavát, akkor mit vársz tőle? Ha erőlteted és elvesz, csak rosszabb lesz.

2012. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem úgy van vele hogy felesleges macera. De ha tényleg ezt gondolja az elég nagy baj..nem lehet hogy szeretőt tart?
2012. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
39%

én magam is nő vagyok, de egyszerűen nem bírom megérteni egyes társaimat, h miért fontos nekik annyira az a papír?

milyen többletet ad?


ha ennyire szeretted volna, h elvegyen, akkor azt a baba előtt kellett volna, de gondolom már rég benne voltál abban a korban, h nem vacakolhattál. ezt meg is értem.


egyet mondok neked: az én szüleim házasok voltak, anyám nem erőltetett semmit, apám mégis lelépett az első nővel, aki szétette neki a lábait. a papír semmit nem garantál.

ha alapvetően normálisan viselkedik veled, fontos neki a családja, és tesz is érte, h jól működjenek a dolgok, akkor én a helyedben nem forszíroznám a házasságot.


mi van, ha alapvetően semmi baja veled, csupán nem hisz a házasságban? mert bizony ilyen emberek is akadnak szép számmal, köztük én is. nekem nem a papírtól lesz szebb a kapcsolat, hanem ha minden nap teszünk érte. szintén 4 éve élünk együtt, de egy gyerekhez még fiatalnak érzem magam.

2012. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
82%
Nem fog elvenni sose, ne erőltesd. Vele éltél, mint a felesége, gyereket szültél neki, mint egy feleség. Mindent megkapott házasság nélkül is. Akkor minek is venne el? Valahogy így gondolkodhat a pasi.
2012. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
77%

ma 21:03


Sokan a papírt nem úgy fogják fel, hogy garancia, mert te így vagy vele, hogy nem garancia semmire, ha így állsz a dolgokhoz akkor jobb is, hogy nem fogsz házasodni, mert az ilyenek azok akik hamar el is válnak


A házasságban élők 90 % nem azért esküvőt meg, hogy be legyenek biztosítva, hanem azért mert ezzel emelték a kapcsolatukat a legmagasabb szintre, az eljegyzés egy szándék kinyilatkoztatás arra, hogy együtt akarják leélni az életüket és ezt követi a házasság, ennél magasabbra már nem igen lehet elmenni


Kérdező a te párod csak a kifogásokat keresi, ha tudta már gyerek születése előtt, hogy ő nem akar elvenni akkor illett volna közölnie nem pedig hitegetni kellett volna téged, elég aljas viselkedés amit csinál


Mivel arra volt esze, hogy gyereket "csináljon" közben pedig hitegetett, hogy majd elvesz, akkor most legyen elég mersze azt a papírt is aláírni.


Sokan mindig a női kérdezőt támadják, hogy minek szült házasság előtt, a pasit miért nem?! ő miért nem mondta, hogy soha a büdös életbe nem fog megnősülni, neki csak gyerek kell, de a nőt már nem fogja felvállalni hivatalosan



Állj a párod elé, mond neki, hogy Drágám akkor én holnap bemegyek a anyakönyveztetőhöz és utána érdeklődök a házassági dolgoknak meg kérek időpontot.

2012. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
44%

A másik lehetőség, hogy a vagyoni különbségek miatt nem akar házasságot.

Attól tarthat, hogy válás után elbukhat sok mindent.

2012. júl. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
88%
ez nem papírról és az elviekről szól már...bár azt nem értem, hogy van babátok, ha még ezt a dolgot nem sikerült letisztáznotok...:-S
2012. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!