Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párom nem akar elvenni 10 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem akar elvenni 10 éve vagyunk együtt hasonnló sorsú emberekkel szivesen beszélgetnék van valaki?

Figyelt kérdés
Anno mikor megismertük egymást közölte, hogy Ő többet nem nősül és nem akar babát(nem lehet neki)és semmi formában sem vállalja be a baba dolgot.Én akkor ezt elfogadtam de eltelt pár év és szeretnék esküvöt de Ő azt hajtogatja minek anélkül is megvan az ember sokan az után, hogy össze házasodnak elválnak pedig ha nem házasodtak volna össze lehet a mai napig együtt lennének.Nem érdekli, hogy én nagyon szeretnék mindig azt mondja unja már ezt a kérdést menjek el ha nem tetszik.
2012. szept. 24. 08:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%

Hány évesek vagytok?

Ha nagyon nem látsz rá esélyt, hogy megváltozik, akkor neked kell lépned. Ne áldozd fel a saját boldogságodat egy ilyen emberért.

2012. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
30 és 58
2012. szept. 24. 09:05
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Érthető, hogy majd' 60 évesen ő ezzel nem foglalkozik. Te meg pont a családalapítós korban vagy. Keress mást.
2012. szept. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
32%
Te ebbe mentél bele. És a férjednek igaza van: papír ide-vagy oda, nem sokat számít. Ha te a kiöltözésre vágysz, akkor menj el egy bálba. Ha a jogi rész számít, írjatok szerződést.
2012. szept. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a korkülönbség magyarázhatja a dolgokat. Lehet, hogy valóban bele kellene törődnöd, hogy ebben a kapcsolatban nem lesz esküvő. Végül is az elején tisztáztátok.
2012. szept. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem keress mást. Én a helyedben nem mondanék le a családról. Ő már öreg, érthető , hogy már nem akar babát, viszont te fiatal vagy, ne mondj le a vágyaidról.
2012. szept. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
67%

Nem fog mást keresni, mert szereti.

CSak ha meghal a férfi.

Utána meg évekig maga alatt lesz, és azért nem lesz senkije,a ztán már késő lesz, gyerek nélkül hal meg.

40 45 körül önzőség gyerekt vállalni, mert idősen nem lehet úgy figyeli rá, meg bármi elérhet...úgy készüljön érettségire, hogy meghaltam előtte?

2012. szept. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%
Végül is csak 28 év van köztetek. Teljesen igaza van a pasidnak. Erre korábban is gondolhattál volna, főleg, hogy mondta is, nem akkor amikor TIKK TAKK...
2012. szept. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%

Tudtad, hogy hogy áll a kérdéshez és belementél a kapcsolatba. Tehát semmiképpen nem hibáztathatod, hogy megmaradt a véleménye a dologról. Magadat sem okolhatod azért, mert a tiéd változott, de én inkább mennék.

Fel is ajánlotta neked hogy menj, ebből is látszik, hogy hajthatatlan.

2012. szept. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
49%
Amikor megismerkedtetek, közölte, hogy nem akar házasságot. Te meg így mentél bele a kapcsolatba. Teljesen érthető, hogy unja a kérdést, és semmi jogod reklamálni. Előbb kellett volna gondolkodni.Ha meg ennyire ragaszkodsz egy nyamvadt papírhoz, akkor keress más. Bár az még nagyobb szegénységi bizonyítvány lenne rólad, hogy csak azért,mert nem akar nősülni, elhagynod. Mondjuk ez is az, hogy egy papír miatt hisztizel.
2012. szept. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!