Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar elvenni feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar elvenni feleségül? 13éve együtt élünk, van 2gyerekünk, jó, harmónikus a kapcsolatunk. én benne lennék egy hétköznapi ingyen anyakönyvvezető elötti házasságkötésben.

Figyelt kérdés

mindig elpoénkodja,igazából minek a papir szöveg.

De én két gyerek után mit mondjak rá?mim ő nekem?a párom?rémesen hangzik számomra!

Nekem igenis jól esne,ha férjem lenne.


2014. jan. 31. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Megválaszoltad a saját kérdésedet. Következő!
2014. jan. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Férjet és feleséget a papír köt össze, a párokat meg a szeretet. Nem? :)
2014. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

Ő az élettársad. Az miért nem hangzik olyan jól mint a "férj". Anyagi megfontoltságból is lehet, hogy nem szeretné, ugye házasság után automatikusan közös lesz minden ingóság.

Vagy csak szimplán nem házasságpárti és, ha valóban jól megvagytok, normális párkapcsolatban éltek akkor minek még ebbe is plusz energiát feccölni?

2014. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
lehet,hogy én hülyeségem, de pl.anyámnak van élettársa miután elvált apámmal.
2014. jan. 31. 23:26
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen jogos kérdező. Más kérdés, hogy miért szültél neki gyereket azelőtt, hogy elvett volna?
2014. jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Akkor hívd a társadnak. Nem olyan hivatalos, mint az élettárs, és talán jobb, mint a párom. Nemtom. Mi sem vagyunk házasok tizenév után, és engem nem is érdekel. A szeretet, a bizalom számít minden más meg le van….
2014. jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Erre a gyerekek előtt is gondolhattál volna. Csak most kezdett rémes lenni?
2014. jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen,talán épp a gyerekek miatt rémes a párom,élettársam.az oviban is az ovónők is rendre férjként említik az apukákat.
2014. jan. 31. 23:38
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem valami jó jel.

Ha "minek a papír" - akkor miért ne?


Én fordítva jártam, a nőm nem lett a feleségem, de amikor kezdődtek a problémáink folyton olyan szövegekkel állt elő, mintha...


Szerintem VAN annak jelentősége, hogy barátaid, rokonaid előtt kinyilvánítod, hogy igen!

Így aztán annak is van jelentése, ha ezt nem vállalod.

Hogy erről születik egy papír is, az mellékes.

2014. febr. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mert ha szakitotok nálad marad a gyerek meg a vagyon nagy része
nov. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!