Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem rá a menyassz...

Hogyan beszéljem rá a menyasszonyomat hogy ide adja az autót?

Figyelt kérdés

Egy hétre kellene megválnia az autótól, amit ráadásul tőlem kapott.

Nem egy nagy cucc a kocsi, 14 éves peugeot 206os.

Összesen 800 km-t mennénk vele és 5 napig az autó ott lenne hagyva Budaörsön, és ettől félti.

De még ezen kívül különböző kifogások, hogy én egyszer sem vittem szerelőhöz, nem érdekel hogy folyik a szervó, nem érdekel hogy nem jó a ventilátor és amiatt is fél hogy felfő.

Nem adta ide így közöltem vele az ő autója, tegye ő rendbe, mert én nem fogom.

Valahogy rá kell beszéljem mert a munkatársamé szervízbe kerül így nem fogunk tudni azzal jönni.


Nem hiszem el hogy félt egy 400.000ftos autót.


2014. júl. 8. 20:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
9%
közöld, hogy elviszed
2014. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

"Nem adta ide így közöltem vele az ő autója, tegye ő rendbe, mert én nem fogom." - na ne, tényleg menyasszonyod van?

Mert ez a kijelentés pont úgy hangzott, mintha Pistike mondta volna Jucikának az 1/b-ben...

Ha úgy hisztizel, hogy egy 3 éves kislánynak is becsületére válna, akkor ne csodálkozz, hogy ő így áll hozzád.

2014. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
90%
itt, már bizalmi problémák lehetnek
2014. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

"hogy én egyszer sem vittem szerelőhöz, nem érdekel hogy folyik a szervó, nem érdekel hogy nem jó a ventilátor"


"tegye ő rendbe, mert én nem fogom. "


Ezek szerint eddig sem foglalkoztál vele. Mi változna?

2014. júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ezt régen mondtam ( persze tényleg nem vittem soha szerelőhöz az egy év alatt) és ő ezzel most hozakodott elő, mert ő félti, és hogy tőle senki jobban nem figyel az autójára.

Olyan gáz az autó hogy a lámpánál 5 alkalommal fulladtam le kb, és szerinte én nem értek hozzá, csak azért mert ő érzi hogy hol fog.

2014. júl. 8. 20:38
 6/22 anonim ***** válasza:
64%
Most nem azért, de ha én kapnék a páromtól egy peugeot 206-ost először is ugrálnék örömömben mert nagy vágyam egy kocsi és nem mindenkinek telik rá, arról nem is beszélve hogy nem egy ócskaságról van szó, másodszor pedig abban igazad van hogy tartsa ő rendben, én sem várnám el a páromtól hogy megvegye és még tartsa is fent. Amúgy meg ígérd meg neki hogy ha valami baja lesz te magad viszed szervizbe és akkor lehet hogy odaadja.
2014. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
nem hajlandó mert Budaörsön nyílt utcán hagyom teljesen 5 napig
2014. júl. 8. 20:40
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne házasodjatok még!!!
2014. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Te is jó nagy madár lehetsz, ha 5x lefulladsz vele a lámpánál:D
2014. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

:-S


Miért akartok összeházasodni???

2014. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!