Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem/ beszéljem rá...

Hogyan győzzem/ beszéljem rá a férjemet? Ti bele mennétek a férjetek/ feleségetek kedvéért?

Figyelt kérdés

7 évig fuvoláztam de sajnos nem tellett rá, már abbahagytam de nagyon szeretném folytatni itthon kedvtelés céljából!

Néztem interneten is hogy mennyibe kerül viszont most egy ismerős mondta hogy kedvezmény van nálunk (50%) egy 50.000ftos fuvola csak 25 ezerbe kerül.

Sajnos viszont én nem dolgozom, csak ő keres havi 250-350 ezer forintot.

Na és nagyon szeretném azt a fuvolát megvenni, félre rakattam és hiába van pénz nálam nem mertem az engedélye nélkül megvenni, mert minden költséget meg kell beszélnünk.

10 órakkor beszélek vele, szerintetek hogyan beszéljem rá?? Ti bele mennétek???


2014. febr. 13. 21:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hogy meg kell kérdezi vagyis megbeszélni. Elmondod mit szeretnél ő is aztán megbeszélitek, ennyi.
2014. febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
65%

Szerencsére nekem nem kellene rábeszélnem, csak elmondani hogy arra gondoltam vennék.

Egyrészt ha nem fer bele, akkor meg sem említem..

Másrészt sajnso én sem dolgozom, ennek ellnére azt veszek amit akarok, nem kell engedélytkérnem.

Nekünk beleférne amúgy, pedig nem keres ennyit a férjem.

2014. febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Úgy érzem munkanélküliként nincs jogom ahhoz hogy ennyi pénzt elköltsek úgy mond egy haszontalan dologra, mert még sem egy edénykészletről vagy gáztűzhelyről van szó, hanem csak az én kedvtelésemről.
2014. febr. 13. 21:23
 4/28 anonim ***** válasza:
7%
Megkéred Valentin napi ajándéknak. Belesusogod a fülébe, hogy az ajándék mértéke jelzi a szerelem nagyságát .
2014. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
70%
ha az én párom kérne ilyet, igen, simán belemennék.
2014. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Szimpatikus, hogy ilyen visszafogott vagy, de ha én jól keresnék, nem tagadnám meg a társamtól a szíve vágyát. Mondd el neki, amit itt leírtál, szerintem áldását fogja adni rá.
2014. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
71%
Ha nálunk ekkora lenne a bevétel, akkor szó nélkül megvenné nekem. Beleférne. Én vagyok a nő. Nem függne attól, hogy dolgozom vagy sem. (Egyébként én is Neki.)
2014. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Mit ne mondjak, eléggé izgulok. :)

Bízom benne hogy meg ajándékoz vele.

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2014. febr. 13. 21:35
 9/28 anonim ***** válasza:
85%

Én belemennék.


És keress munkát, mert így nagyon kiszolgáltatott vagy.

2014. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%
Ha az én feleségem elém állna, és elmondaná mi a vágya mit szeretne, én lennék a legboldogabb ha teljesíthetném a kívánságát. Évek óta házasok vagyunk, és a feleségem mindig az én érdekeimet nézte. Sosem panaszkodott, sosem voltak nagy igényei. Amikor én gitárt akartam, megbeszéltük, és még ő beszélt rá, hogy a drágábbikat, jobbat vegyem meg. A legkevesebb az, hogy én is megveszem amire vágyik akár 50 ezerért is.
2014. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!