Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel beszéljem le a páromat...

Mivel beszéljem le a páromat a gyerekről?

Figyelt kérdés
Párom 45 éves és van két nagy gyereke. Most gyereket akar tőlem. Mondtam neki, hogy akkor keressen másik asszonyt mert én nem szülök neki. Azt mondja, hogy tőlem akar gyereket nem pedg mástól. Mit tegyek? Èn nem szeretem a gyerekeket.
2014. ápr. 13. 17:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%
És ha vennétek egy közös kiskutyát? Talán ez megoldás lehetne...
2014. ápr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
49%
Akkor minek vagytok együtt?
2014. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
26%

Na gyonyoru porteka vagy te is akkor.

Ettol fuggetlenul ha nem akarsz...nem akarsz. Ne is szulj ugy h te nem vagysz ra. Mond el neki h ha torik ha szakad te nem fogsz gyereket szulni aztan majd o eldonti h kellesz e igy neki tovabbra is v nem

2014. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Szerintem nem feltétlenül kell gyerek egy párkapcsolatban. Azért szerethetjük egymást.
2014. ápr. 13. 17:48
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Ezt nem is mondta senki. Nem egy ilyen letezik. Csak ehhez meg kell talalni a megfelelo partnert aki ugyanigy velekedik. Es ugy tunik a te kedvesed nem az
2014. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

A gyerektéma nagyon kényes téma, ebben sajnos nemigen van kompromisszum lehetőség. Nem lehet rákényszeríteni senkire, hogy szülő legyen, ugyanakkor megfosztani sem lehet senkit a szülőségtől, ha neki ez fontos.

Sajnos ha ebben ennyire más a jövőképetek, az elképzeléseitek, lehet, hogy nem kellene egymás idejét rabolnotok, még ha amúgy szeretitek is egymást.

2014. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
De hiába mondom neki, hogy akkor keressen mást, nem hajlandó. Van neki két gyereke, minek neki több?
2014. ápr. 13. 17:58
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel ne beszéld le. Ha ő nagyon szeretne gyereket úgyis elhagy.
2014. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Minek neki meg tobb? Valoszinu azert m o szereti a gyerekeket. Szeretne atelni az egeszet ujra. Hat ha nem "hallgat" rad akkor nemigazan tudsz mit tenni. Majd az ido megoldja
2014. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39%
Nő aki nem szereti a gyerekeket. Minden férfi ilyenre vágyik. Vagy lehet hogy nem.....?
2014. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!