Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos a kérésem?

Szerintetek jogos a kérésem?

Figyelt kérdés

férjem korán kelő, hajnalban már ébren van, gyerek f7-7kor kel, f8-kor indulnak, férjem viszi óvodába.

én 8ig aludhatnék, de nem, férjem minden reggel közli, hogy vagy felkelek és elkészítem a gyereket vagy nem viszi el... (és tényleg nem viszi el ha nem ugrok)

ő 8kor lefekszik aludni, én nem tudok, gyerek 9kor alszik el, utána még rendet teszek, kikészítem a ruháit abban bízva, hogy hátha... majd netezek kicsit.


szerintem semmiből nem tartana neki elmondani azt a 3 mondatot, hogy mossál fogat, vedd fel a nadrágod, stb...

szerinte meg egy valamirevaló anya nem döglik 8ig


2014. júl. 8. 22:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a te példád mutatja, hogy milyen fontos a családalapítás ELŐTTI kommunikáció a párok között.

Ha a férjed már akkor is ilyen - már bocs - tuskó hímsoviniszta volt, miért házasodtatok össze egyáltalán?

2014. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Én megmondanám Neki, ha így állunk ennyi erővel nevelhetem egyedül is a gyerekeket, megyek is pakolni! Azt szevasz! Talán észhő tér.
2014. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen lényegtelen, hogy nekünk mi a véleményünk, ettöl még a párod nem fog megváltozni.


De a legokosabb lenne nyugodtan megbeszélni vele, és vagy valami komporomisszumra juttok, vagy viszed te a gyereket.

2014. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk is hasonló volt a helyzet, bár a férjem nem tuskóságból, hanem bénaságból nem tudja elkészíteni a gyereket, ezért én magamtól keltem hozzájuk. Ennek már vége mert most korábban jár, így én viszem a gyereket reggel. Kitartás, változni nem hiszem, hogy fog. :-(
2014. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
20%
Én nagyszülőknél nevelkezdtem. Nálunk a mama feküdt le mindig utoljára és ő kelt először. Én ebben a helyzetben nem tudnám elképzelni, hogy nem kelek fel és nem rendezek minden női feladatot el. Utánna még mindig vissza lehet feküdni, mikor mindenki elment.
2014. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%

"Nálunk a mama feküdt le mindig utoljára és ő kelt először. .... nem rendezek minden női feladatot el."


Tipikus esete a rossz példamutatásnak.

2014. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
21%

Nem szép dolog a férjedtől hogy ilyen agresszívan közli de azért egyet értek vele. Reggel ő készül a munkába, neki magának is fel kell ébrednie, hisz ő dolgozni fog.

Másfelől igen egy ovis gyereket öltöztessen reggelente igenis az anyja!

2014. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%

a nőgyűlölő válaszolók miért nem nézik inkább a meccset?:)


kérdező, nagyon sajnálom, hogy a férjed ennyire tutyimutyi, meg hogy ilyesmit ki mer ejteni a száján, hogy ki a rendes nő és az meddig alszik.


sajnálom, hogy ilyen tiszteletlen veled, mondanám, hogy tégy ellene, de biztos vannak ennek más jelei is, amiket meg simán elnéztél eddig.


én sem kelek fel SOHA 8 előtt. sőt...szerencsére közel a bölcsi, közel a munkahelyünk (kötetlen munkaidő). :)


28n

2014. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
közöld vele, hogy egy valamirevaló apa nem fekszik le este 8-kor, ha a gyerek 9 ig fent van és keltsd fel! ;)
2014. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
És gondolom hirtelen a gyerekszülés után lett csak koránkelő és parancsolgató ugye? :) Előtte véletlen sem szólt rád bunkó módon, hogy ki az ágyból?
2014. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!