Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek szerint szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint szerintetek is folyton a bajt keresem és csak hisztizni tudok, vagy jogos, amiket mondtam a barátomnak? Kicsit hosszú, de remélem adtok tanácsot.

Figyelt kérdés

A barátommal már 2 éve vagyunk együtt.Minden nagyon jól indult, kibírtunk 3 hónapot külön,mikor ő külföldön volt a nagyszüleinél.Szeptembertől kezdődött a suli, vele együtt a sok tanulás, és alig maradt ideje rám.

Ezt én szépen meg is értettem, hisz komoly szakmát készül választani. Viszont az kezdett egyre jobban zavarni, hogy velem a szünetekben való találkozásokon kívül nem is akart mást, mert hogy ő mennyit kell tanuljon, fogadjam el,hogy nincs ideje.De a haverokkal mindenhova ment.Hétvégente kocsmázni vagy pókerezni, ilyen-olyan meccsekre.

Ilyenkor nekem nagyon rosszul esett,és szóvá tettem,hogy velem sose nem szervez közös programot, velük meg mindig elmegy, s így kialakultak ezzel kapcsolatos viták.De ő mindig azt mondta,hogy ők közel laknak hozzá,nem kell messze mennie, én meg messze lakom(70km)és ne mind vitázzak vele.

Utoljára húsvétkor voltunk együtt bulizni, azt is úgy,hogy az ő lakhelyén volt, én mentem oda.Ha akkor nem megyek megint nem vagyunk együtt.

Most már hiába próbálok vele erről beszélni,mindig azt mondja,hogy én sose vagyok megelégedve, ő mindig jön hozzám szünetekben,ne mind hisztizzek.Neki megfelelnek a szünetek.(Ez így normális?)

Tegnap az csapta ki a biztosítékot, hogy utolsó órám jött volna, neki már nem volt több,és ahelyett,hogy addig ült volna velem,míg becsengetnek, elment valamelyik haverjával a városba. Eddig megértettem,hogy sokat tanul és egy ideig csak így találkozunk,de ezt?Ott az alkalom, +kis idő,de akkor is siet és nem marad velem.

Ezért veszekedtünk tegnap egy nagyot s azóta nem beszéltünk.Olyanokat mondtam,hogy nyáron nem fogok menni vele egy hétre külföldre(ezt beszéltük még régebb,hogy idén megyek vele kicsit)mert olyan mintha csak színjátékból lennénk együtt, hogy alig törődik velem,de elvinne olyan helyre,hogy úgy tűnjön hogy hű de milyen jó kapcsolatunk van.

Erre ő olyanokat mondott,hogy más örülne,ha a barátja ilyen helyre vinné,de én folyton csak kötődök vele és veszekedek.

Szerintetek kinek van igaza? Ugye jól látom a helyzetet,hogy nincs értelme elmennem vele majd nyáron,ha itthon ennyire nem törődik?

Nagyon sokat agyalok ezen,mert 2 év elég sok és nehéz lenne feldobni, viszont ez így sem. Folyton azt gondolom,hogy ha többet beszélek vele erről akkor rájön és változtatni fog,de ilyenkor csak veszekedés lesz és annyi a válasza,hogy "én ilyen vagyok".Pedig nem ilyen volt,tudom...

Nem tudom mit csináljak,ti ezt hogy látjátok?17L ő 18 múlt.


2014. máj. 16. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

2 év elég sok idő és 70 km rengeteg :)

MENJ EL VELE KÜLFÖLDRE!!!!!!!!!!

nem hiszem, h meg fogod bánni és a pasiknak se hiányzik az, h hisztizzenek a lányok...

arra hogy elmegy a haverokkal kocsmába meg pókerezni az istenes, ha nem ő szervezi, hanem csak meghívják akk illik elmenni és barátnő nélkül. 70 kmes utazást meg ki nem bírnám 1-1,5 óra?! buszon vonaton és kocsiba se megy nekem a tanulás és idő pazarlásnak érezném bármennyire is nemes a cél :D


18/F

2014. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Volt olvasnivalo XD. Na de komolyra forditva a szot: megertendo hogy komoly szakmat valaszt. De ha van idelye a baratokra akkor rad is van, ideje, es a szerelemben nincs olyan kifogas, hogy messzze vagy,ees ezert nincs rad idom. En csak azt udom mondani: -mond meg neki hogy hianyzik, es hogy tudod hogy. Sok a tanulnivaloja, es hogy a bartokkal logni is kell, de tobbet is szzanhatna. Rad. Sok sikert. Ui:bocs az ekezeti hibak miatt de telefonrol irok
2014. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En is ezt érzem a pasimnal. Veletek mi lett?
2014. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!