Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a vőlegényem, ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a vőlegényem, ezek után jogos a kérésem?

Figyelt kérdés

Megtudtam, hogy megcsalt az esküvőnk előtt fél évvel a vőlegényem.... nem az számít hogy miért tette és miért akarok megbocsátani neki, csak egy kérdésem lenne.


Találkozni nem tudnak a nővel, mert több száz km van közöttük szerencsére, de zavar hogy így tarthatják a kapcsolatot. A nő elég nyomulós, és ezek után nem bízom a páromban hogy nem ír vissza neki.


Szerintetek jogos és érthető az a kérésem, hogy a nőt minden létező formában törölje az életéből? (Leginkább a telefonszámát, facebookon ismerősei közül, ott tiltsa le előttem - de nem akarja, mert a szex előtt barátok voltak)


2013. jan. 25. 19:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Jogos.
2013. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

ez alap lenne.eddig nem volt több száz km köztük?

ha nem akarja,azért annak okai vannak...ezt gondolom,te is tudod

2013. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
ja
2013. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 -=Koldus=- ***** válasza:
77%
Úgysem fogja kitörölni. A számot meg könnyedén megszerzi újból. Esetleg más néven menti el a telefonjába. Ha 1x is megbocsájtasz neki, meg fogja tenni többször is, mert tudja, hogy Te úgy is megbocsájtasz majd neki.
2013. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Jogos a kérdés, de épp ez a lényeg, hogy nem bízol már a párodban. Így szerintem elég meredek lenne ugyan úgy folytatni (ezzel azt akarom mondani, hogy ez a kérés túl kevés).

És az egy dolog, hogy barátok volt, megcsalt és ez elég súlyos dolog. Válasszon. Vagy te vagy a nyomulós csaj.

2013. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

De volt, de én ostoba egyedül elengedtem, a tudtommal ment le hozzá... nem hittem hogy ilyet tesz.


Sajnos én is így gondolom, ezért erősködöm, de mindig azzal jön, hogy ne legyek ilyen drasztikus, úgysem fog válaszolni neki. De csak akkor nyugodnék meg ha megtenné.

2013. jan. 25. 19:18
 7/21 anonim ***** válasza:

Ha te ezek után megbocsátasz neki, az a minimum, hogy megtegye amit kérsz!

De innentől szerintem már romlani fog a kapcsolatotok, mert elszállt a bizalom.

2013. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%

Nálunk is volt hasonló eset, bár csak egy "csók" történt. Volt némi mosolyszünet közöttünk miatta, aztán végülis azzal a feltétellel tudtam megbocsátani neki, hogy végérvényesen törli az életéből ezt a nőszemélyt. Magasról lesz*rom, hogy barátok voltak vagy mi a csodák, zárja ki az életéből! Le is betűztem neki, hogy biztosan megértse, illetve természetesen megkapta az ultimátumot is, hogy ha mégegyszer előfordul, blabla...

Én azóta nem lovagolok ezen a témán! Képes vagyok a csaj szemébe belenézni halál nyugodtan és élvezettel beszélgetek vele lekezelően, mint vmi r*banccal (mivel elég jóban voltunk ahhoz, hogy ezt tegye velem). A páromnak viszont sosem hozakodok már elő a témával. Én elmondtam a feltételeimet és azt is, hogy mivel jár, ha nem tartja be. A szavamat pedig állni fogom, ha úgy alakul, viszont addig igyekszem 100%-ig megbízni benne.

2013. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"de mindig azzal jön, hogy ne legyek ilyen drasztikus, úgysem fog válaszolni neki"


Szerintem ő nem érzi az egésznek a súlyát. Én a helyedben mondanám neki, hogy jó, akkor ennyi volt. Ha vissza akar kapni, akkor úgyis keresni fog. Ha meg nem, akkor azt még most derüljön ki, ne az esküvő után (mellesleg még lehet azt is későbbre kéne, mert így oda a bizalom...)

2013. jan. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Én is ezt szeretném, de addig nem megy amíg nem tűnik el. A Te párod teljesítette a kérésed ezek szerint?
2013. jan. 25. 19:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!