Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátom bátyjának?

Mit vegyek a barátom bátyjának?

Figyelt kérdés
Idén júniusban találkozom először személyesen a barátommal, ugyanis külföldön laknak, és csak most kaptam lehetőséget kiutazni. Ez alkalomból szeretnék venni valami apróságot a családtagjainak (milyen már üres kézzel menni?) Az apukája kap egy üveg tokajit, az anyukája egy doboz bonbont, oké. De van egy 30 éves bátyja, akit abszolút nem ismerek. Nem tudom, milyen zenét szeret, semmit sem tudok róla, tehát CD vagy könyv nem jó. Szerintetek mit lehetne venni neki? Piát nem akarok, az olyan snassz, mind a két férfinak adsz egy üveg piát, hogy nesze, igyatok. Szóval valami más? Bocs, hogy hosszú lett.
2010. jan. 7. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

felfújható guminő?

bár ha meg meleg akkor nem oké

hát nehéz kérdés

tesco-utalvány?

ez se túl jó

nemtom ....

de sztem neki is vihetsz valami márkásabb italt ... miért ne? most nem két tesco gazdaságos vodkára gondolok, de két különböző italt miért ne kaphatnának ?


de mi az h most látod először ?

2010. jan. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Külföldön lakik és még nem találkoztunk személyesen. Szerinted nem gáz ha két külön fajta italt kapnak? Nem tűnök fantáziátlannak? hogy "na ez a magyar csaj is csak piát tud venni". vagy ilyesmi.
2010. jan. 7. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha külföldön lakik egy jó kis hazainak biztos örülne...
2010. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem magyar. :) Bocsi félreérthetően fogalmazhattam.
2010. jan. 7. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!