Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a szüleimnek hogy...

Mit mondjak a szüleimnek hogy én otthon maradhassak amíg ők nyaralnak?

Figyelt kérdés
Semmi kedevem ehez a nyaraláshoz és otthon szeretnék maradni mert amugysem szeretek a szüleimmel elmenni bárhova is...de a szüleim azért nem akarnak otthon hagyni mert még fiatal vagyok ahoz hogy egy hétig otthon maradjak egyedül mert bármi baj történhet.De már elég nagy vagyok ahoz hogy vigyázzak magamra.13/F

2014. júl. 11. 16:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nagymama vagy szomszéd nincs?
2014. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nagymamám messze lakik a szomszédokkal meg nem vagyunk jóba...
2014. júl. 11. 16:30
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Csak mert akkor arra az 1 hétre oda lehetne hozatni a nagymamát, nézné a tévét és főzne rád, nálunk is volt ilyen. Esetleg szüleid valamelyik barátja? Az se feltétlen muszáj, hogy ott legyen veled, csak mondjuk hozna neked főtt kaját és este még felhívna, hogy minden oké-e.


Amúgy ha már kifizették, nem tudsz mit tenni, nem kaphatják vissza a (teljes) árat.

2014. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Láttad azt a filmet,hogy Projekt X - A buli elszabadul ? Csak nem azon töröd a kobakod ?
2014. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Normális felnőtt ember nem hagy egyedül egy 13 éves gyereket egy hétig! Lehet, hogy nagynak érzed magad, de még gyerek vagy! Bármi történik vele, az a szüleid felelőssége! Inkább örülj, hogy elvisznek nyaralni! Sok gyereknek nem adatik meg, hogy elmehessen, te meg húzod a szádat!
2014. júl. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Attól függ hová mennek nyaralni?Ha vmi egzotikus helyre akkor inkább menj velük,ismerkedj helyiekkel, élvezd a tájat és hallgass zenét ahelyett hogy rájuk figyelsz,ne hagyjd hogy stresszeljenek téged és akkor jó lesz.Persze ha csak vmi csöves balatoni csülökáztatásra mennétek akkor azt valszeg én is leszarnám.Bérelj fel te magadnak egy bébiszittert aki majd 'vigyáz' rád.Valami ilyesmit:


[link]

2014. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
13 évesen erre szerintem esélyed sincs. Pláne napokra.
2014. júl. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13%

"Csak mert akkor arra az 1 hétre oda lehetne hozatni a nagymamát, nézné a tévét és főzne rád, nálunk is volt ilyen."


És közben a nagymama mit mond a munkahelyén, azt hiszed, csak úgy elengedik egy hétre elözetes bejelentés nélkül? Vagy úgy gondolod, hogy a szabadságát feltétlen azzal akarja tölteni, hogy az unokája mellett Tv-t néz, amíg az a saját érdeklödésének megfelelöen foglalja el magát?

2014. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatsz bármi, szerintem 13 évesen nem fognak otthon 1 hétig egyedül hagyni.
2014. júl. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%

13 éves gyereket én se hagynék otthon.


Amikor 17 voltam, én is otthon akartam maradni, amikor szüleim elmentek, de nem engedték, pedig ők csak egy hétvégére utaztak el. Nekem először 18 éves koromban engedték meg hogy egyedül maradjak.


Szerintem menj el te is velük :)

Nem jó dolog, ha mindig kimaradsz a családi programokból. Saját tapasztalatból mondom, én is mindig ki akartam magam húzni minden ilyen program alól, de utólag már sajnálom.

2014. júl. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!