Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok párt találni?...

Miért nem tudok párt találni? Pedig nem akarok egyedül megöregedni?

Figyelt kérdés
22éves lány vagyok egyetemista,de soha nem volt még barátom.Mindig csak olyanok "találnak" meg akik csak hülyítenek.Miért nem tudok normális férfit bevonzani az életembe? Én soha nem leszek boldog...

2014. jún. 15. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Dehogynem leszel még te boldog párkapcsolatban.

Ugyanakkor a boldogság nem párkapcsolat függő.

2014. jún. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

...amikor nem görcsölsz rá megtalálod. :)


Az életnek furcsa fintorai vannak. Az egyik legjobb barátnőm 23 és még sosem volt barátja. De mindig mondogatom, előttem fog férjhez menni! (nekem 7 éve van kapcsolatom, de még nem vagyok férjnél :D)

2014. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
23 évesen találtam meg én is akit kerestem,előtte mind komolytalan kapcsolatok voltak, egy két hónaposak, futó kalandosak, nem vagy elkésve. Élj egy kicsit.Járj nyitott szemmel, jönni fog
2014. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Ha folyamatosan a párkapcsolatot/boldogságot keresed, soha nem találod meg.

De azt mondom, ne bánkódj emiatt... jönni fog, garantáltan. :D Inkább élvezd az életed. :D

22f

2014. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Úgy tűnik, olyan apád volt, akit érzelmileg nem tudtál annak idején elérni (5 éves kor körül). A párkapcsolati gondjaid ide vezethetőek vissza (sok más ok is lehetséges), ill. esetleg oda, hogy igényes vagy és nagyon okos, nem átlag buta liba.


Türelem! :)

2014. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Nyugi. Én nekem 21 évesen volt az első barátom. Azóta is vele vagyok. Ő a legjobb ember a világon. Ahogy elnézem többi kapcsolatot a környezetembe, nem értem hogy kaphattam ilyen jó embert elsőre. :D
2014. jún. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is annó elég későn értem. Majdnem 19 voltam mikor először voltam együtt fiúval, és pár napos-hetes kapcsolataim voltak. Én is türelmetlenül kerestem az igazit, szerelmes akartam lenni, mint a többi lány ismerősöm, barátnőm. Nekik akkor már 2-3 komoly kapcsolatuk volt. Aztán 22 évesen összejöttem egy ismerősömmel, igazából a bátyám haverja volt és már kb. 2 éves tetszett, éreztem valamit közöttünk, hogy nekünk működne, de elég ritkán találkoztunk és (viszonylag) nagy volt a korkülönbség (8 év, mint a tesómmal). Akkor jöttünk össze, mikor nem is gondoltam volna, benne voltam 1,5 hónapja egy kapcsolatban, de nem lettem szerelmes. Minden egyik napról a másikra történt, éreztem, hogy mintha már érdekelném, észrevett, mint nőt.. Azonnal szakítottam az akkori barátommal (amúgy is dobtam volna, mert nem lettem belé szerelmes) és össze is jöttünk. Szóval akkor én sem ezen pörögtem, hogy jaj mikor jön a szerelem, mikor találom meg, miért nem találom meg, nem vagyok jó... először is, a gondolatnak teremtő ereje van így próbálj arra átállni, hogy elég jó vagy, és igenis megtalálod, van neked is valaki a világban. Naná, hogy van. :) Hidd el, meglesz! :)
2014. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Merre laksz? :)
2014. jún. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy semmiről sem lekésve.Éld az életed,és ne keresd görcsösen a boldogságot!
2014. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

Gondolkozz el, hogy miért nincs kapcsolatod biztos van oka ennek. Nekem is vannak ismerőseim, akiknek huszonpár évesen soha nem volt kapcsolata, legtöbben még egy randiig se jutottak el, szerintem az alábbi okok miatt:

- túl zárkózottak

- nem járnak el sehová

- túl könnyen megitélnek valakit, és túl magasan van a mérce. (kb. várják a szőke herceget fehérlovon).

- lehet nálad az is probléma, hogy hagyod magad kihasználni. Belevágsz egy kapcsolatba, de ugye kiderül, hogy nem komolyak a szándékai. A gond ott is lehet, hogy túl hamar beleééled magad, könnyen belehabarodsz az illetőbe, és kiteríted a kártyáidat. Néha azért nem árt egy kis óvatosság, ami nem egyenlő azzal, hogy gubózz be, és ne is ismerkedj.

2014. júl. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!