Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már sokszor olvastam ebben a...

Már sokszor olvastam ebben a kategóriában, ti egyetértetek ezzel?

Figyelt kérdés

Sokszor úgy érvelnek egyesek a (z általában bunkó) válaszuk mellett, hogy a kérdező ne hallgasson az itt válaszolókra, mert:


Itt mindenki elvált/megkeseredett/otthonülő/háziasszony, akinek nincs jobb dolga mint másokat kioktatni stb.


Én speciel egyik sem vagyok. Se elvált, se megkeseredett, sem otthonülő, sem háziasszony.

De egyszer még azt is megkaptam, hogy ősanya vagyok :D nincs is gyerekem :D


Rátok a felsoroltak közül melyik jellemző igaz? Írjátok oda a korotokat is :)

Pl.:

"Én elváltam. 33N"


De véleményt is írhattok.


2014. júl. 13. 11:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Én otthonülő megkeseredett de már teszek érte:D
2014. júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

"Itt mindenki elvált/megkeseredett"


Szerintem ez nagyon sokszor lejön ha egy apa kérdez gyerekelhelyezésről vagy gyerektartásról.

2014. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Én speciel boldog házasságban élő, 30 körüli nő vagyok, a férjem kérdezi is mindig, hogy miért olvasgatom ezt a fórumot, ennyi hülye ember ennyiféle nyomorral tuti nincs a világon :D


Általában megkapom, hogy megkeseredett/irigy vagyok azokra, akiknek 5 évesen is az ágyukban alszik a babóca és 7 éve nem szexeltek, meg akik fél év után összeházasodtak és "úristen ennek már 2 éve és még mindig imádjuk egymást" :D. Ilyenkor csak röhögni szoktam, hogy ezek még el is hiszik, hogy a helyzetük irigyelni való :D


Egyébként tényleg vannak ebben a kategóriából a fent említettekből, de a vicc az, hogy általában pont azok, akik másokra mondják ezt :D

2014. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én szoktam gyermekelhelyezés témakörbe is válaszolni, mivel van véleményem a dologról, pedig nincs gyerekem, és kismama sem vagyok :)
2014. júl. 13. 11:26
 5/19 A kérdező kommentje:

3. Na ezt én is megkapom a páromtól :D Szerinte gyakorikerdesek.hu függő vagyok :D


Mi mondjuk néha kitárgyalunk 1-1 érdekes kérdést.

2014. júl. 13. 11:28
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Otthonülő talán vagyok, bár nem tudom, ez mit takar. Nekem azt jelenti, hogy szeretek egyedül itthon lenni.

27/L

2014. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem így gondoltam, hanem hogy eltartott.

Ha úgy vesszük ahogy írtad, én is otthonülő vagyok :)

2014. júl. 13. 11:31
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező nekem is ezt mondja :D Pedig egyébként hétvégente időszakosan ülök előtte (pl. most kötök az újszülött unokaöcsémnek kiscipőt, és mellette néha válaszolgatok:), délután meg kb. szigorúan 1 órát netezem munka után és kész :D
2014. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én csak meg vagyok keseredve. 27N
2014. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem vagyok se megkeseredett, se otthonülő, se elvált, se netfüggő. Van férjem, vannak félgyerekeim (a férjemé), van állásom, nagyon sokat programozunk, bulizunk, megvan a baráti körünk... stb., és átlagosan nem netezek többet napi fél óránál (igaz, van mikor hetente egyszer, de akkor több órát).

Ettől még szoktam ide jönni, válaszolgatni, és olyan témakörökbe is ami számomra nem aktuális, de érdekel és van véleményem róla.


Ja! Nem foglalkozom azzal, hogy másoknak mi a véleményük erről az oldalról vagy az itt lévőkről. Nem foglalkozom a százalékokkal se és a veszekedésekkel se.


Harmincas nő.

2014. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!