Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen két ember...

Létezik ilyen két ember között, találkoztatok már hasonlóval?

Figyelt kérdés

Szóval, amikor két ember olyankor találkozik, amikor már mindkettejüknek családja van, mégis van köztük valami, ami olyan erős, amit akarattal, távolsággal, semmivel sem lehet eltépni. Aztán találkoznak 10-20 év múlva újra, amikor már valamiért mindketten szabadok, és akkor lesznek boldogok?

Találkoztatok ilyesmivel a környezetetekben, tapasztaltatok már ilyet?

(Ja, és amikor elkötelezettek voltak, nem csalták meg azt, akihez tartoztak, csak érzetek. Azzal meg nem lehet mit tenni...)


2014. júl. 14. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van ilyen de ez nem szerelem hanem abrandozas. Ha boldog lenne a kapcsolatban nem erezne igy a ket ember.
2014. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hja igen, az 1800-as évek romantikus lányregényeiben, ahol csodával határos módon mindig meghal a gonosz férj meg a hárpia feleség :D
2014. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én majdnem 20 év után találkoztam tini-kori szerelmemmel. Össze is jöttünk, hihetetlen boldogságot éreztem - egy rövid ideig.. Nagyon nem szép vége lett (nem csak a vége) , ma már átkozom a napot, amikor véletlenül összetalálkoztunk. Ha két perccel később megyek, ha másmerre, ha nem gyalog, hanem autóval, stb, stb, már hiába, visszacsinálni nem lehet, elcsesztem az életem.

3 éve tök egyedül élek és nem viselek el senkit magam körül. Szép jövő várható így..::(

2014. júl. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%
Létezik. Édesanyám a válás után találta meg a boldogságot egy nagyon régi kedves ismerős oldalán, aki azóta szintén elvált. (Pedig a két család még nyaralni is volt együtt anno, csak a távolság miatt megszakadt a kapcsolat.) Kiderült, hogy a pasi már 30 évvel ez előtt is bele volt esve anyukámba, csak hát ugye család mind a két oldalon, és ezt nem lehetett akkoriban csak úgy felrúgni. Anyukám teljesen meglepődött, ő sokáig nagyon szerelmes volt apukámba, meg se fordult a fejében, hogy más akar tőle valamit. :) Most boldogok kettecskén, a pasi volt feleségének is van párja, apukám pedig rendezi össze a saját maga által összekuszált életét, de jó úton halad, végre évek óta először boldognak tűnik. :) Szóval jó dolgok is történnek a világban.
2014. júl. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!