Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arrol, ha...

Mit gondoltok arrol, ha valaki szerint nem számít az a a párja megcsalja, addig amig oszinte es szereti őt?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm e szerint az elv szerint el, es elgondolkodtam, hogy lehet benne igazság. O azt mondja, hogy addig amig a párja tenyleg szereti őt es oszinte hozza, o megadja neki a szabadságot, persze ez nem arról szól hogy minden másnap más nőhöz Menjen, mert nyilvan akkor mar komoly baj lehet. Nektek mi a véleményetek errol?
2014. júl. 14. 19:09
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
57%

Én is "áltatom" magamat ezzel, mert nálunk az a harci helyzet, hogy páromnak én voltam az első nő az életében, aztán le is ragadt nálam :) (én voltam a legjobban meglepődve, amikor 22 évesen közölte, hogy még nem volt nővel, azóta 4 év eltelt). Teljesen tisztában vagyok azzal, hogy idővel győzni fog a kíváncsiság, hogy milyen lehet mással. Nem azért, mert nem szeret (remélem), hanem pasi és mégis vonzó az ismereten...

Mondtam neki, hogy emiatt egy ilyen botlást elnézek,ha az "ösztön hajtja", de többet nem. Szerencsére nem volt rá példa, és remélem, hogy nem is lesz, de jobb felkészülni a rosszra lélekben, mint hirtelen szembesülni vele.

2014. júl. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
37%

Épp mostanában adtam meg az ilyen jellegű szabadságot a férjemnek. Megtetszett neki valaki és láttam, hogy őrlődik. Tudom, ha választás elé állítottam volna, akkor engem és a gyerekeket választotta volna. De biztos benne maradt volna a tüske. Úgyhogy szabad utat kapott tőlem. Mindezt úgy, hogy saját bevallása szerint ugyanezt nem tudná megadni nekem.

Szerintem ez a döntés az adott két emberre és arra a bizonyos harmadikra tartozik, senki másnak semmi köze hozzá.

2014. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
26%

"Csak arról, hogy ha a párjának megadja ezt a szabadságot, de ugyanugy el is varja. Ha valami ilyen történne, megkérdezné, hogy szereti e meg őt, ha igen akkor rendben, de ha nem, akkor jobb ha különválnak."


Tehát a csaj mással akar dugni és ezt olyan cselesen adja a pasija tudtára hogy ő mennyire jófej hogy megadja ezt a szabadságot, de cserébe el is várja. Remélem kipenderíti a srác..

2014. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
75%
Valakinek egy csók is megcsalás valakinek meg a dugás sem az ez emberfüggő.
2014. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolga. Ha neki ez belefér, nekünk mi közünk hozzá?
2014. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Ezt, nézd végig: http://www.youtube.com/watch?v=yhVWZzoZIb0

És a lényeg: Több szeretőt is fel tudtak kutatni, csak nem volt elég hely a studióban, hogy mindet behívják!

2014. júl. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
32%

Én is így gondolom. Csináljon amit szeretne, amíg hozzám jön haza, és engem szeret. Az, hogy ha szeret nem néz rá másra, ez nettó baromság.

Ennek ellenére nem csaltam meg a párom, és ő sem engem, de ha megtenné, elmondaná, nem válnék el.

Első az őszínteség.

2014. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Én képtelen lennék arra, hogy csak úgy szabad utat adjak a férjemnek. A hideg is kirázna attól, hogy egy másik nővel hetyeg én meg vàrom a meleg vacsorával.


Az a lényeg, hogy ez mindkettejüknek jó.

2014. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
37%

Amikor egy nő ilyen szinten a sárba tipor(tat)ja a saját méltóságát, hogy ti. még meg is magyarázza hogy miért olyan nagylelkű akkor, amikor a férje ( rafináltan)jóváhagyatja vele a félredugási szándékát, az ne várjon tiszteletet.

Őszinteség és szeretet:)

Persze.

A kutyát is lehet szeretni.

Meg a libát is.

Őszintén.


Ha ezzel a hölgyemény tisztában van, akkor semmi akadálya az ilyen típusú kiegyensúlyozott, harmonikus, EQ-val színültig teli,boldog párkapcsolatoknak:)

2014. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
39%

én meg pont lesz-rom más véleményét, nekem így megfelel és kész. Amúgy a férjem sosem csalt meg. Viszont neki én voltam az első, nem akarom elvenni tőle a lehetőséget, hogy megtapasztaljon mást, de ő nem akar. Ennyi. Pont.


Az meg aztán sehol nem érdekel, te mit gondolsz az EQ-mról meg stb. :)

2014. júl. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!