Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arrol, ha...

Mit gondoltok arrol, ha valaki szerint nem számít az a a párja megcsalja, addig amig oszinte es szereti őt?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm e szerint az elv szerint el, es elgondolkodtam, hogy lehet benne igazság. O azt mondja, hogy addig amig a párja tenyleg szereti őt es oszinte hozza, o megadja neki a szabadságot, persze ez nem arról szól hogy minden másnap más nőhöz Menjen, mert nyilvan akkor mar komoly baj lehet. Nektek mi a véleményetek errol?
2014. júl. 14. 19:09
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
20%

Az a helyzet, hogy a legtöbb ember SOHA nem gondolkozik el a szerelemről, szeretetről, SOHA el nem olvas néhány könyvet, hogy vajon tényleg a közvélekedés után kell menni, úgy kell mindent csinálni, ahogy mindenki más?

Mi nem ilyenek vagyunk, és mindenkinek csak gratulálni tudok, aki képes olyan saját / közös értékrendszert felállítani, ami minden abban részt vevőnek jó és senki sem egyenlőbb benne, mint a másik.

Mi megadjuk egymásnak azt, hogy szerethessünk másokat is, hogy beleszerethessünk másba is, és ha ez megtörténik, akkor természetesen erről mindenki fog tudni, sőt el is beszélgetünk azzal, aki így a képbe került.

Mi nem akarjuk birtokolni egymást, nem félünk attól, hogy ha megismer valaki mást, akkor el fog hagyni. Mi tudjuk (mivel átéltük és megtapasztaltuk), hogy lehet egyszerre több partnert is szívből szeretni a választás kényszere nélkül.

Így maga a megcsalás is értelmét veszíti, ami viszont ennek a helyét átveszi, az a titkolózás és a hazugság, ami nálunk "válóok". Lehet, hogy ti, akik hűségesek vagytok, nem feküdtök le senki mással, és partneretek sem fekszik le másokkal, de biztos vagyok abban, hogy minden nap mindketten hazudtok magatoknak és a párotoknak is. Már régen feláldoztátok a biztonság, a birtoklás és a hűség oltárán a szerelmet, és ott fekszik kivérezve.

2014. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Igen, utolsó? Akkor élj kommunában, nekem még nem húzták ki a gerincem meg az önbecsülésem a helyéről harapófogóval.
2014. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
37%
Gerinc? Önbecsülés? Nem inkább biztonságvágy és rettegés?
2014. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nem, mondhatnám akár úgy is, hogy büszkeség. Nekem senki ne sértse meg a büszkeségem, mert tönkreteszem az illetőt.
2014. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

és ugyan, mivel sérti a büszkeséged? Ha úgy csalna meg, hogy a szemedbe hazudik, megérteném. De itt őszinteségről van szó.



Az a baj a sok emberrel, hogy birka módjára mennek egymás után, de gondolkodni azt nem tudnak.


21el értem am egyet

2014. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy úgy mert ránézni egy másik nőre. Az én világomban csak ő létezik férfiként, mindenki más hím csak egy semlegesnemű valami, és ezt fordítva is elvárom. Nem akarsz a kommunájukhoz csatlakozni mint 20. ágyas?
2014. júl. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Na ez az, amit nem vagyok képes elhinni. Hogy észre se veszitek az ellenkező neműeket. Aki ezt állítja, az hazudik. Kisebbik baj, ha csak nekünk, nagyobbik, ha magának is...
2014. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
27-es: Akkor ne hidd, ettől nem leszek kevesebb, de te se több. A baj az, hogy most, egyedülállóként se veszek észre szinte senkit, elenyésző, ha valakit férfinak tudok tekinteni, nem pedig egy random életformának a milliárdnyi közül.
2014. júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

hold viola és elvtársai: nincsen azzal semmi gond hogy ti a swinger partikat preferáljátok, de akkor ne párkapcsolatról beszéljetek, mert az két ember között jön létre ( pár=2)

Az hogy ti még soha nem voltatok szerelmesek és el sem tudjátok képzelni milyen az amikor önerőszak nélkül tudtok hűségesek maradni a feltétel nélkül szeretett párotokhoz, nem jelenti azt hogy a konzervatív démonok máglyán akarnak elégetni. Ne parázzatok már ennyire, no:)


Egész egyszerűen másról beszélünk.


Mondjuk te pl. dugásról,én meg szeretkezésről.

2014. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy te mégis honnan a francból szeded, hogy nem voltam még szerelmes? Közöm nincs a swinger klubok világához, és azt sem mondtam, hogy ÉN MEGTENNÉM. AZt írtam, mivel a férjemnek én voltam az első, megadtam neki a lehetőséget, amivel amúgy nem él(t) - eddig, állítása szerint nem is fog.

Attól, hogy másképp gondolodom, nehogy már megmond, hogy nem voltam szerelmes. És nem dugni szoktam, azt azok teszik, akiknek csak a szex számít, én viszont közel sem vagyok ez a kategória. De jó, hogy te ezt így 3 komment után levontad.

2014. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!