Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arrol, ha...

Mit gondoltok arrol, ha valaki szerint nem számít az a a párja megcsalja, addig amig oszinte es szereti őt?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm e szerint az elv szerint el, es elgondolkodtam, hogy lehet benne igazság. O azt mondja, hogy addig amig a párja tenyleg szereti őt es oszinte hozza, o megadja neki a szabadságot, persze ez nem arról szól hogy minden másnap más nőhöz Menjen, mert nyilvan akkor mar komoly baj lehet. Nektek mi a véleményetek errol?
2014. júl. 14. 19:09
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés, és nincs rossz válasz, mert ahány ember, annyiféleképpen gondolkozik a dologról. Én, ha szerelmes vagyok, nem vágyom másra, se érzelmileg, sem testileg. És az is baromira fájna, ha a párom máshova menne.


De. Az az igazság, hogy a kezdeti nagy lángolás alább tud hagyni. Megmarad a mély szeretet, az, ami összeköt egy életre két embert, csak ennek köze nincs a testiséghez, a szexhez. Hosszú párkapcsolatban volt olyan, aki leültetett, és elmondta, neki a változatosság az, ami izgatja. Valószínűleg hisztizhettem volna rajta, de inkább elgondolkodtam.


Sosem csalt meg. De én voltam az, aki mikor hallott tőle a klub lehetőségéről, akkor rábólintottam, próbáljuk meg! Nem volt könnyű, fura is volt, de messze nem viselt meg. Ami ott történt, az ott maradt, a hétköznapokban igenis működött tökéletes köztünk minden, a kommunikációtól a szexig, így viszont úgy éreztem, nem a hátam mögött történik bármi is, hanem a tudtommal, és képes vagyok valamilyen szinten különválasztani a szexet a szerelemtől.


Nem mindig! És az a része, hogy én megkapjak tőle mindent érzelmileg és testileg fent maradt. Ha közölte volna, hogy lefeküdt valakivel egy buliban, nincs bocsánat, de ez más.


Furcsa dolgok ezek, rengeteg tolerancia kell hozzá, DE. Sok megcsalás, hazugság megelőzhető lenne, ha a felek nem egymásnak esnének, ha a másik közli, változatosságra vágyik... Sőt, a beszélgetésig el sem jutnak, mert fő vesztés terhe mellett repülnének.


PEdig, rengetegen gondolkoznak így, és ha valóban szeretnénk a párunk minden rejtett vágyát megismerni, megérteni, akkor nyitottnak kell lennünk, ha más nem, csak abban, hogy meghallgassuk anélkül, hogy beadnánk rögtön a válópert.


Én szeretném a monogámiát, csak úgy gondolom, hogy emberekből vágyunk, tele vágyakkal, így ez baromira nem egyszerű, mint ahogy sokan gondolják. Ha van gerinced, nem teszed meg. Az lehet. Csak közben boldogtalan leszel a sok elfojtott vágytól, na az sem segít sokat a kapcsolatokon...


25/N

2014. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!