Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ilyen nehez? Elmondanato...

Miert ilyen nehez? Elmondanatok a velemenyeteket!?

Figyelt kérdés
Nos roviden felvazolnam az eletunket! Parommal 3eve vagyunk egyutt van egy kislanyunk, egy eves, tervezett baba volt. Soha nem fogom megerteni hogy tortenhetett ez velem de terhesseg elott , alatt tobszor megcsalt a parom ezekrol 2013 szeptembereben szereztem tudomast , amit nem is tudott volna tagadni ezert bevalott mindent! Allitasa szerint azota huseges.. amit en mar nem tudok elhinni de igyekszem ezt neki nem mutatni mindennap.. A masik problemank az anyagiak hogy a babat ketten vallaltuk megis szinte minden ram marad! Kulfoldon elunk a fizetesebol nem latok semmit azonkivul hogy megveszi a pelenkat minden mast viszont nekem kell az otthonrol kapott mindanom sem kell nem tul nagy osszegu penzbol ha kerem h segitsen azt mondja nincs penze.. Sokszor a baratnomtol kell kolcsonkernem es o ezt habozas nelkul elnezi! A gyermeknevelesben nem akar segiteni mert azt mondja hogy neki dolgoznia kell es azutan faradt ezert ha vegzett edzeni megy 2,3orara majd tevezik.. es igy megy mindennap! persze napi 10,15 percre oda jon hozzank olyankor mondja h szeret minket stb. de itt ki is merul! en varom csak el vagy tenyleg ennyit kell csak tennie? masoknal hogy van? maradnak az apukak a gyerekkel? en is szeretnek egyszer egy heten bicozni vagy futni de o nem marad a babaval es sajnos itt csak egyetlen baratnom van. Probaltam neki elmondani h megvisel h0-24 oraig csak a kicsivel vagyok es h heti 1ora milyen jot tenne ha egyedul lehetnek vagy barmi ami picit mas! ugy erzem besokaltam! hogy minden ram marad! Ha valaki igy viselkedik az nem szeret igaz? en nagyon szeretem ot, nem volt mindig ilyen de lehet jobban jarnek ha elhagynam mert ez felemeszt lassan..
2014. júl. 15. 06:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
hát ez így elég neccesnek tűnik... beszélj a fejével és mond elh ogy ez így nem jó. Nem azért csinálta a gyereket hogy le se sza..ja!
2014. júl. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

7 hetes a babánk és teljes értékű szülő az apja is. Nem tudok olyat mondani, amit ne csinálna meg vele kapcsolatban. Beszél hozzá, pelenkázza, büfizteti, fürdeti, eteti (tápszeres), ha nem kel korán másnap, akkor éjjel is felkel hozzá.

Nagyon ritkán, ha keveset aludt és húzós napja voltak, akkor néha elmarad ez, de ilyen szempontból nekem is van olyan este, amikor a kezébe nyomom, hogy muszáj pihennem, foglalkozzon vele ő.


Ezt tartanám normálisnak, hiszen két szülője van ideális esetben egy gyereknek. A női privilégium a terhesség, szülés és a szoptatás, minden mást a férfiak is meg tudnak tenni.

2014. júl. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Hát elég korán elkezdte a megcsalást,ha 3 év alatt a terhesség előtt is megcsalt,a gyerek pedig egy éves!Nem sokba nézhet téged,úgy làtom semmi tiszteletet nem érez feléd.Az lehet,h éppen a maga módján szeret titeket,de valahogy úgy,h ő hadd élje a maga kis életét amibe neked nincs beleszólásod,de kedvére van a tudat,h mikor úgy van kedve ti ott vagytok neki.Ha nem ad pénzt,ne kérj a barátnődtől,szoritkozz annyira amennyire a tiedből van ( bár,ha ő nem ad semmibe semmit,nem érdemli meg azt se),utàna meg ne foglalkozz semmivel,hátha így látná,h vásárolni igenis kell.Miért is adna,ha látja,h te úgyis megoldod a helyzetet!Amúgy szívem szerint azt javasolnám neked,h költözz haza,annyi pénzed itthon is lesz,ráadásul nem lesz mêg egy plusz fő,akire költeni kell.
2014. júl. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szomorú! :(

Nézd, ha valóban megbánta volna a megcsalást, és jenleg nem csal meg, akkor nem ilyennek kellene lennie. Mi történt miután kiderült a megcsalás? Volt szó szakításról/válásról? Ha igen, hogyan reagált a párod? Ha tényleg bánta volna, akkor most egy odaadó, teljesértékű családapának kéne lennie, aki ellátja a családját!

Beszélgess el vele, ijessz rá, hogy neked ez így nem megy tovább, figyeld a reakcióit hogy mit reagál arra hogy elveszíthet. Ha nem kapkod után és a kicsi után, akkor biztos lehetsz benne, hogy megcsal továbbra is...én nem tűrnék el magam mellett olyan embert, aki már megcsalt, főleg ha többször is. Mutasd ki nőiességed, ijessz rá, ha kell akkor hagyd ott! Ne félj, nyilván a családod segítene :)

21L

2014. júl. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

jelenleg*


nem kapkod utánad*

2014. júl. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobban járnál egyedül.Ha szeretne nem csalna meg.Minek kell neked ő,azért,hogy eltartsd?Mi az,hogy a fizujából csak pelenkát vesz?A többit rá költi a soros macájára?Ezzel a fazonnal nem lesz jővöd
2014. júl. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Szia!


Nekem egyelőre még nincs babám, de a baráti körömben sorra születnek és az alapján azt tudnám neked mondani, mint a többiek, hogy ez így nagyon nem jó. Rossz ilyet még leírni is, de ez az ember semmibe nem vesz titeket. Szerintem még egy testépítő is kihagyna pár edzést, hogy néha a gyerekével lehessen, a tévénézésről meg inkább ne is beszéljünk... Ott van egy gyerek, aki egy darab belőle is és azzal, hogy képes így viselkedni, azt mutatja, hogy a tisztelet szikrája sincs meg benne irántatok:( Én biztosan elhagynék egy ilyen embert, inkább segítséget kérve a családtól, az államtól, bárhonnan. Igazad van, hogy többre vágysz, ez természetes, hiszen attól, hogy szültél, vágyhatsz másra is a baba társaságán kívül.

Ha egy kicsit ráijesztesz, ahogy egy előző válaszoló írta, az talán működhet, és lehet, hogy majd a fejéhez kap. Szerintem egyetlen embert sem lehet külső kényszerrel megváltoztatni, ezért ha ő maga nem jön rá (mér elnézést a kifejezésért), hogy mekkora tapló, akkor ilyen is marad. A gyereknek később egyre több, egyre bonyolultabb igényei lesznek, ha majd jönnek a tanulás, a barátkozás évei és lehet, hogy egy napon majd megkérdezi, miért nem szereti őt az apukája, miért nem foglalkozott vele soha?

És minél több mindent nézel el neki, annál durvább dolgok következnek a jövőben.

Biztos vagyok benne, hogy többet érdemelsz és a baba is. Először próbálkozz valami fejmosással nála és ha nem megy, akkor lehet, hogy jobb lesz külön utakon.

2014. júl. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennél már az is jobb ha egyedül maradsz a picivel!Túl sok minden nem változna ha belegondolsz... A saját kis pénzedből kell megvenned mindent,a babával kettesben vagytok mindig,nem számíthatsz senkire csak magadra.Észre se vennéd ha eltünne az életedből,hisz most is így élsz.Mindenre van ideje,csak pont a családjára nincs??? Ráadásul megcsalt,megalázott terhesség előtt és alatt is... Most komolyan,mit szeretsz rajta?
2014. júl. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

nalunk ez ugy volt, hogy a felesegem is elment heti 1x sportolni a baratnoivel, akkor en maradtam otthon a kicsivel. Meg neha bevasarolni, kikapcsolodni. Az anyukak megmakkannak a negy fal kozott hosszu tavon. Amikor meg ejszaka felkelt enni a lanyunk, en hoztam-vittem mert en sokkal jobban birtam az ejszakazast mint az asszony, pedig dolgoztam. ja es persze nem volt ilyen soha hogy adjak penzt erre vagy arra, egy bankszamlank volt mindig is, ahhoz ket bankkartya, az asszony azt vesz/vett meg amit akart.


A ferjed egyreszt nem lehet tul okos, masreszt meg tesz nagy ivben az egeszre. Ha meg is csalt akkor kabe ki is allitotta a kapcsolatotoktol a bizonyitvanyt. Persze az is lehet hogy a kozosen tervezett baba megsem volt annyira kozosen tervezett, te akartad o meg nem allt ellen.


Ideje lenne elgondolkodnod azon, hogyan fogsz egyedul elni a gyerekkel.


38F

2014. júl. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Tehát 1 év párkapcsolat után terhes lettél, amikor még alig ismertétek egymást.

Már ez hiba volt, és az is, hogy házasságon kívül.

Ez a férfi alkalmatlan a felelősségteljes családi életre, nem valószínű, hogy jobb lesz később.


Én a helyedben új életet kezdenék, és legközelebb gondosan választanék társat.

2014. júl. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!