Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válasszam ezt a helyzetet,...

Válasszam ezt a helyzetet, vagy maradjak egyedül és mondjak le arról hogy lesz társam, gyerekem?

Figyelt kérdés
Pár hete összejöttem egy illetővel, minden szép és jó, úgy értem, jól érzem magam vele, meg tudnám szeretni, hiányzik ha nincs velem, de az a baj, hogy ő egy elvált ember 2 gyerekkel. Nagyon félek ettől a szituációtól, mivan ha a gyerekek majd fúrnak? De viszont ismerkedni már nem akarok, nincs türelmem randizgatni, ki ismergetni az embereket, 2 éve próbálkozom és már nagyon unom. Valamiért érzem hogy úgysem találnék gyermektelen embert. Soha nem voltam szerencsés a párkapcsolatban/párkeresésben.
2014. júl. 15. 14:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ahogy én sem.Meg kellene próbálnod,azzal nem veszthetsz semmit!
2014. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
És ha találsz valakinek akinek nincs gyereke de a haverjai fúrnak?
2014. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%
*valakit
2014. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Én ha újra kezdhetném nem állnék szóba olyan pasival akinek van gyereke.
2014. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ez nem tűnik szerelemnek...

Ajánlott olvasmány: Peter Lauster: A szerelemről, a szeretetről.

2014. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igaz, még nem vagyok szerelmes, de úgy érzem tudnám őt szeretni. Csak nem akarok a szerelem miatt hülye döntéseket hozni, elcsesztem már pár évet azért mert nem az eszemre hallgattam.
2014. júl. 15. 14:23
 7/19 anonim ***** válasza:
66%

Nem a gyerek a probléma.

Ha normális a pasi akkor ha lesz is ebből probléma, tudni fogja kezelni.

ha meg nem normális akkor a többi, gyerektől független problémát se fogja tudni kezelni...

2014. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Egyrészt amíg nem találkoztál a gyerekeivel, addig ne félj tőlük. Mekkorák amúgy? És te hány éves vagy? Csak mert írod, hogy nem találnál gyermektelen pasit.

Elhiszem, hogy van benned félsz, de egyáltalán nem biztos, hogy a gyerekeivel konfliktusaid lennének.

2014. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
6 és 3 évesek, ismerem őket, én 27 vagyok.
2014. júl. 15. 14:39
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
ÉLhetsz olyannal, akit nem szeretsz, csak elfogadsz kb. 10 évet. Annyit jósolok a megalkuvásnak, aztán jön a veszekedés, baszogatás, hogy miben nem olyan, mint lennie kellene, aztán a "nekem de szar életem van", és így tovább. Aztán szegény gyerek végignézi az egész kálváriát, mert a lényeg, hogy vna, tök mindegy, milyen élete lesz, nem, a lényeg, hogy a te listádon ki legyen pipálva. SZépen megmutatod neki, hogy érdemes élni, milyen egy igazi család, milyen a szerelem, és ezt másolva pont úgy elbassza majd az életét, ahogy te tetted a tiéddel. Csodálatos célok, sok boldogságot!
2014. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!