Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik állatot válasszam ha...

BiroBeatrix kérdése:

Melyik állatot válasszam ha tömbházban lakok? Kutya vagy macska? Melyiket könnyebb gondozni, es melyik macska vagy kutya faj birja jobban az egyedül létet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő felelősség. Nincs nyáron leugrok a Balcsira hétvégére. Mindkettőt gondozni kell, a macskának naponta takarítani az wc-jét, kutyát hidegben-melegben-esőben-hóban sétáltatni. Nekünk mindkettő van, nagyon-nagy szervezést igényel a nyaralás is. Az egyedüllétet max. megszokják, nem szeretik. A kutyát vinni kell pisilni, a macska elintézi otthon. Ha ezek alapján választasz állatot, inkább a macska.
2012. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Panelba egyiket se vinném. Szerintem válassz inkább valami mást, rágcsálóféle, papagáj, hal...annyi más állat van a kutyán meg a macskán kívül.
2012. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Macskát javaslom inkább én is. Az elsővel teljes mértékben egy véleményen vagyok.
2012. jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is a macska mellett vagyok. Nekem volt egy házi cicám és nagyon jól birta a tömbházat. Egyébként szerintem is jobb lenne neked egy hörcsög, ha nincs annyi időd.

[link]

2012. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó válasz, az oldalon körülnézhetsz!
2012. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Panelba akvárium,vagy rágcsáló,esetleg húsevő virág.
2012. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát ha pl.van olyan rokonotok aki odatudna menni minden nap amikor nem vagytok otthon vagy eltudnátok hozzá vinni akkor esetleg de ez is elég bonyoluklt lenne mi könnyen megoldjuk mert rendes családi házban lakunk van nagyudvar van 2 kutyám és amikor 1 héten át nyaralni voltunk akkor a mamám ment etetni minden nap
2012. jan. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!