Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válasszam ezt a helyzetet,...

Válasszam ezt a helyzetet, vagy maradjak egyedül és mondjak le arról hogy lesz társam, gyerekem?

Figyelt kérdés
Pár hete összejöttem egy illetővel, minden szép és jó, úgy értem, jól érzem magam vele, meg tudnám szeretni, hiányzik ha nincs velem, de az a baj, hogy ő egy elvált ember 2 gyerekkel. Nagyon félek ettől a szituációtól, mivan ha a gyerekek majd fúrnak? De viszont ismerkedni már nem akarok, nincs türelmem randizgatni, ki ismergetni az embereket, 2 éve próbálkozom és már nagyon unom. Valamiért érzem hogy úgysem találnék gyermektelen embert. Soha nem voltam szerencsés a párkapcsolatban/párkeresésben.
2014. júl. 15. 14:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Utolsó nem igazán értelek.
2014. júl. 15. 14:51
 12/19 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. És tapasztalsz akkor bármit, hogy a gyerekek ellenségesek veled?

Amúgy 27 évesen szerintem még bőven találnál gyerektelent, de ezzel nem azt akarom mondani, hogy hagyd ezt a kapcsolatot, csak nem értem, miért gondolod, hogy nem találnál, hacsak nem az idősebb pasik jönnek be. Szerintem a pasiknál épphogy az a kevés, akinek 30 éves kora előtt már gyereke születik.

2014. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyan dolgok miatt aggódsz, amik még meg sem történtek. 27 évesen még egyáltalán nem vagy "öreg" az ismerkedéshez. Másrészt ha nem is szereted, akkor mi okod lenne arra, hogy ne az eszedre hallgass, hanem a nem létező érzéseidre(?). Őszintén szólva én sem szivesen ismerkednék gyerekes emberrel, mert mindig a különélő gyerekei lesznek a fontosabbak, még akkor is, ha már esetleg lesz közös.
2014. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem negyven éves vagy. 27 évesen szerintem még nem késtél le semmiről sem, szerintem nyugodtan keresgélj tovább.
2014. júl. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
De én már nem akarok keresgélni! Már utálok ismerkedni, randira menni!
2014. júl. 15. 14:58
 16/19 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ne az alapján döntsd el, hogy vele maradsz-e vagy sem, hogy vannak-e gyerekei és mi van ha fúrnak majd. Azt kell eldöntened akarod-e ezt a férfit, szeretnél-e vele élni, le tudnád-e élni vele az életedet... stb. Ha igen, akkor mindent bele. A gyerekei meg fognak szeretni ha normális vagy velük, ha nem akarsz felettük anyáskodni és ha látják, hogy szeretitek egymást az apjukkal. Ha pedig úgy érzed nem akarod őt, az legyen saját magad miatt, ne a gyerekei miatt. És ha így van, hidd el 27 évesen nem késő elkezdeni randizgatni.


A férjemet 28 évesen ismertem meg, nem éreztem magam öregnek vagy fáradtnak a randizáshoz :) Vannak gyerekei az előző házasságából, akik nem hogy nem fúrnak engem, hanem nagyon szeretnek, én is őket. Barátok vagyunk, lazán kezelem őket, szeretettel fogadom mindig őket és így könnyen kialakult a jó kapcsolat.

2014. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a megalkuvásból semmi jó sem sülhet ki. De te tudod, nem muszáj mindenkinek boldogan élnie.
2014. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, amit már páran előttem: ha újra kezdeném én sem állnék össze többet gyerekes pasival. Alapból nem a gyerekeivel van bajom, mert normális a kapcsolatunk, hanem azzal, hogy mindig minden körülmény között ők az elsők. Persze ezt én megértem, de így hogy nekem nincs gyerekem mégsem tudom szívvel átérezni, nekem a párom az első mindig, neki én meg 3. vagyok. Csak azért maradok, mert nagyon szerelmes vagyok, különben már régen szakítottam volna. De azért próbáld ki, találkozz a gyerekekkel, hátha neked menni fog, vannak ellenpéldák is.
2014. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd a dolgot.Keress mást,téged már most zavar a két gyerek.Túl fiatal is lennél egy ilyen kapcsolatra.Keresgélj tovább!Hidd el találsz olyat,aki hozzád való!Én is jártam randikra,utáltam már ismerkedni.Leálltam az egésszel és rögtön beköszöntött a szerelem,a munkahelyemen. Én 36 évesen találtam meg,szóval nem vagy lekésve semmiről...
2014. júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!