Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egyedül veszitek meg a karikag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül veszitek meg a karikagyűrűt vagy a párotokkal? Vőlegényem nem szeretne gyűrűt hordani esküvő után igy azt mondta nem is akar csak valami olcsót az ujjára amíg összeházasodunk. Azt kérte, a sajátomat meg egyedül válasszam ki.

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
együtt, mindenképp, mert ugye egyforma kell...ez az összetartozás jele, legalább menjetek el együtt nézelődni
2010. jún. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom,akkor ruhából is valami olcsót vegyetek,mert azt se hordjátok az esküvő után,a vendégeknek is valami olcsó kaját adjatok,mert ők se maradnak a mennyegző után nálatok. Nem kötelező a gyűrű,de furcsa,hogy számára nem fontos,hogy együtt vásároljátok meg,ott se akar lenni,amikor kiválasztod,és neki pl. egy sztaniolból hajtogatott is megfelelne:-O
2010. jún. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Szia! Nálunk is pont ez a helyzet. Bár mondjuk együtt megyünk, mert fél attól, hogy elcsábulok egy picivel drágább láttán. Ő sem akar gyűrűt, csak tudja, hogy illik és muszáj. Meg arra is hivatkozott, hogy ő minden gyűrűjét elhagyta ami volt neki. De nálunk azért is kell valami olcsót néznünk, mert hamarosan érkezik a kisbabánk és a ház is felújítás alatt áll. Meg lehet, hogy az összetartozás jelképe, de szerintem nem egy gyűrűtől fogjátok egymást jobban vagy kevésbé szeretni.

Mondd meg neki, hogy akármilyen olcsót is vesztek, szeretnéd, ha veled menne gyűrűt választani, mert neked ez sokat jelentene. Lehet nyűgösködni fog, de ha látja rajtad az örömöt tuti, nem fogja megbánni.

Sok Boldogságot!

2010. jún. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
15:06-os vagyok még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy miután megláttam a gyűrű árakat, már én sem tartottam annyira fontosnak hogy ilyen-olyan díszes karika legyen az ujjamon. Meg még egyszer mondom nem attól lesztek boldogok, ha méreg drága ékszer lesz az ujjatokon, mert az a szokás. A boldogság Tőletek függ!
2010. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én férjem se hordja, egyáltalán semmit nem hord(karkötő, nyaklánc, óra..). Így ezt is tudtuk, h. nem fogja. De ennek ellenére egyformát vettünk, viszont amin spóroltunk, h. csak az enyémbe lett gravírozva.

A fotózáshoz is felvette.:)

2010. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a párom és az anyukája vették meg,mivel nekem meglepetés volt és az anyósommal egyezik az ízlésünk.
2010. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk egyáltalán nem volt fontos, hogy ilyen-olyan díszes, köves, kérszínű meg mittudomnmilyen mintás legyen. A lehető legyegsszerűbb arany karikagyűrűvel lepett meg a vőlegényem, amikor megkérte a kezemet. Se,milyen minta vagy gravírozás nincs rajta, tökéletesen megfelel egy férfi számára is, és bármikor könnyedén méretre alakítható. (Egy bonyolult minta ezt lehetetlenné tenné.) Ráadásul így nem került sokba.


Azt még megértem, bár nehezen, hogy a vőlegényed nem akar gyűrűt hordani. (Bár amíg nem próbálta, nem tudhatja, mennyire nem akadályozza a hétköznapokban.) De hogy te magad vedd meg magadnak a karikagyűrűt, nélküle, mikor férfiként az ő dolga lenne... Ezt már nem veszi be a gyomrom. Bocs.

2010. jún. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!