Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lebukott a párod.. Mit tennél?

Lebukott a párod.. Mit tennél?

Figyelt kérdés

Hölgyek válaszát kérném. A szitu: két 40 körüli elvált emberke, jó pár éve igazán harmonikus párkapcsolatban, de csak hetente néhány napot vannak együtt (hétvégeken). Hölgy véletlenül rájön, hogy a párja egy hirdetőoldalon hirdetésfigyelőt állított be szexkapcsolatra. Felad egy hirdetést álnéven, kisváros így pasi belefut a csapdába. ír, sőt fotót is küld magáról, randizni akar.


Te mit tennél a hölgy helyében?

Szakítani nem akarsz, de valahogy meg kellene leckéztetni...


2014. júl. 15. 22:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
97%
Egyszerűen elküldeném a saját képemet, mielőtt találkoznék vele... azzal a levélkével, hogy nézd hülyének anyádat!
2014. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen esetben kérdés nélkül szakítanék. Ha egyszer megcsalt, meg fog 2.,3.,stb. x-edjére is.
2014. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
100%
ezek után nem akarod elhagyni,csak leckéztetni? Akkor később is megcsinálhatja.Elhagynám.Így leckéztetném. Aztán még meg lehet bocsátani,ha annyira szereted,dehát simán megcsalna,látod...
2014. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
100%
én ebben az esetben talàlkàt kérnék valamint megadnék valami ismertető jelet(pl piros kabát lesz rajtam fehér farmerral. majd háttal állva várnám. ha odajönne akkor ott a bukta ha nem akkor simán folytatnám a találkàt amig ez be nem jön.aztán elbeszélgetnék vele, mert relative a tiétek sem több mint sex kapcsolat.
2014. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
90%
én is szakítanék
2014. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikerül is megleckéztetni, akkor sincs sok értelme. A pasi nem tiszteli, valószínűleg nem is szereti a nőt annyira amennyire kéne. A nő helyében dobbantanék, de gyorsan.
2014. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
0%
Semmit, folytatnám a kapcsolatot, nem csinál semmi rosszat.
2014. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
78%
és a lehetséges nem kívánt nyavalyák amivel megajándékozhat
2014. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:
Ha egy langyos, átlagos sz.r kapcsolat lenne, akkor szó nélkül dobnám. De nem érzem annak....minden téren összhangban vagyunk, és amikor velem van, érzem hogy szeret és lesi a gondolataimat....ágyba kávé, olyan vacsival vár ami a kedvencem stb. ha értitek, és nekem is nagyon bejön, minden téren. Tehát nem könnyen adnám fel, de bizalom nélkül még egy elbeszélgetés után is, hogyan lenne tovább? :(
2014. júl. 15. 22:44
 10/62 anonim ***** válasza:
91%

Semmi gond, akkor hagyd magad megalázni, vagy mondd neki, hogy nyugodtan vigye fel a partnerét hozzátok!


Ha mindenben megfelelne akkor nem nyomoznál utána! Nagyon bírom az ilyet minden jóóó, szuper, cuki, édi, de jelenleg félreakar b a sz n i! De ha neked így jó, akkor minek leckézteted??

2014. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!