Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a férjed, másik...

Mit tennél ha a férjed, másik pasinak küldene a nemiszervéről képeket?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 12:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul meglepődnék. Aztán megkérdezném tőle, hogy esetleg véletlen nem e lehet, hogy izé. Édesem, te biszex vagy? (Azért bi, mert nálunk speciel nincs baj a szexxel, ha nálatok van, akkor még a képnél is alaposabb okod van gyanakodni, és lehet nem is csak bi...) Mindenképpen rákérdeznék, felnőtt férfiak nem küldözgetnek ok nélkül képet a nemi szervükről más pasiknak. Ha betegségtől tart, vagy elváltozást észlelet, menjen orvoshoz, ez nem kifogás. Maradj nyugodt, türelmes, és ne akadj ki, bármi is a válasz.
2014. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Amikor ezt elmondta neked, akkor kellett volna rákérdezni.

Vagy honnan tudod mindezt?

2014. júl. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyenesen rákérdeznék természetesen. A többi a reakciójától, válaszától függ. Ismerem annyira, hogy tudjam ha kamuzik.
2014. júl. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1. Már régebb órta vannak jelek.. Igaz szerintem rendben vannak a dolgok. Igaz kevesebbet vagyunk együtt,de ő nem örül neki,nem veszi a lapot h szeretnék valamit.

2: önéletrajzomat küldtem álláahirdetésre, ezért akartam belépni a gmailemre,s ott volt a kapott email.. (automatikusan belép a fiokjába a rendszer)

3:igy kerekperec? az a baj h fájdalmas és lemerném fogadni tagadná..

2014. júl. 11. 12:13
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen, így, kerekperec. Nekem többek között ezt is jelenti a házasság.

Persze előtte össze kellene szednem a gondolataimat, rendezni magamban az érzéseimet, de biztos nem dugnám homokba a fejem.

2014. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tehetnék. 2 kicsink van,szülei lakásában élünk.. Én nem tudok hova menni,nem is mennék,mert nagyon szeretem..
2014. júl. 11. 12:43
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tehát elnézed, hogy a férjed férfiakkal ... , csak azért, hogy kényelemben legyél és ne kelljen semmit tenned magadért és a 2 gyerekért? Gratulálok! Meg is érdemled!

Én biztos, hogy egyből rákérdeznék erre és azonnal elkezdeném tervezni a külön költözést, beadnám a válást. 28N

2014. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Meglepődnék, mert az én férjem nagyon hetero


Egyéb esetben: Megkérdezném mi ezzel a szándéka, egyébként ugyanannyira lennék kiakadva, mintha masik nőnek küldözgetne képeket, ugyanannyira "kérném számon"

Engem nem érdekel, ha valaki biszexuális,ha nem csal meg, ( nálam az intim képküldözgetés már majdnem az a kategőria)


Ha okkal küldte, akkor elválnék

2014. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyébként a pasi válaszol neki,de ő(férjem) csak képet küld neki.S a gyerekek? MEg az egész eddigi életünk? 10éve ismerjük egymást, 7 éves kapcsolat..
2014. júl. 11. 13:32
 10/14 anonim ***** válasza:

Sajnos sokan rúgják fel az eletüket, mind nők és férfiak...


Barátnőméknél meg csak 3. Fél sincs, 11 éves kapcsoatot5 év házassagot rúgott fel a férje, gyerek is van...

2014. júl. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!