Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megengeditek a gyereketekne...

Ti megengeditek a gyereketeknek, hogy ételt vigyen be a szobába? Miért igen, miért nem?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 14:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%

Nem, evés nálunk az ebédlőasztalnál vagy a konyhában van, esetleg a kanapén a nappaliban, de a hálószobákba minden étel - még a ropi is - szigorúan tilos. Sok mindenben engedékenyebb vagyok mint más szülő, de ez az egyik, amit vasszigorral betartok. Szerencsére a gyerekek is megértik.


Korábban rengeteget szenvedtünk a hangyák miatt, elég nehéz volt megszabadulni tőlük és nem is kevés pénzbe került. Azóta hogy figyelünk erre már nincs ilyen problémánk.

Sajnos ez nem csak annyi nálunk, hogy az ő szobájuk, az ő bajuk ha morzsás, mert a hangyák nem maradnak meg az ő szobájukban.

2014. júl. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem engedem meg. Így is kiirthatatlanok a hangyák a házban. :( Egyébként pedig túl kicsik még ahhoz, hogy zsírozzanak össze mindent. Később másként lesz (8 és 5 évesek.)
2014. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha nem megy a családi étkezés rovására, akkor igen. A nevelt lányom pl hozzászokott, hogy mindig a nappaliban, tévé előtt eszik, ez nekem nem igazán tetszik, mert szeretem, ha legalább napi egyszer együtt eszünk. De nem szólok bele, mert nem az én gyerekem, a szülei szerint jó így, majd a közös gyerekünk másra lesz nevelve.
2014. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Általában együtt eszünk vagy az asztalnál, vagy hidegebb napokon a szobában, de ezen felül a nassolások, szendvicsek stbstb nyugodtan be kerülhet a szobába
2014. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem megengedik. Mivel mindenki máshogy ér haza a munkából, suliból így nincs közös étkezés, takarítani meg ki szoktunk ha elszórunk valamit.

Ráadásul télen a konyhában elég hideg szokott lenni, mert nehéz fűteni ott. Ilyenkor még jobb a meleg szobában kajálni.

2014. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!