Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósok! Ti engednétek a...

Anyósok! Ti engednétek a gyereketeknek hogy kimossa a párja ruháit?

Figyelt kérdés

A lányom "jövendőbelije" még nem tudni teljesen, külföldön dolgozik.

Jelenleg építkeznek, és ha haza jön hetente akkor nálunk vannak.A lányom az itt lakik!

Na és a fiúnak a mosás külföldön az 6euró/alkalom lenne a mosás ezért haza hozza a szennyest.

Minden héten ez kicsit sok!

Használja a mosógépet, az áramot a vizet a mosóport az öblítőt stb.

Mondtam a lányomnak hogy most már mondja meg neki hogy most már ne hozza haza.

Mi a véleményetek? Garassas vagyok? Ti engednétek?



(Egyébként olyan 320 ftot keres a fiú, és ezt mind az építkezésbe rakják hogy minden hónapban haladjon egy keveset.


2014. máj. 25. 19:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ mennyire komoly a kapcsolat, hány éves a lányod, stb. Ez így elég sarkítottan van leírva.


Heti egy mosás szerintem azért nem kerül többe, mint 1000 Ft szőröstől bőröstől...de szerintem még annyiba sem kerül. Legfennebb kérd meg vigyen mosószert legközelebb...

2014. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
89%

Hozon mosószert, öblítőt. Aztán ennyi.

De én nem szólnák egy szót se.

2014. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:

22 éves a lányom a párja 27.

5 éve vannak együtt!


Ez évben készül el a ház. Évvége lesz mire lesz mosógép stb

2014. máj. 25. 19:51
 4/61 A kérdező kommentje:
Egyébként mind össze 2 adag ruha (fél óra/gyorsmosás)
2014. máj. 25. 19:51
 5/61 anonim ***** válasza:
92%
Ebben az esteben egy szót se szólnák, építkeznek, sok ideje együtt vannak. Gondolom nem 6-10 mosás kell neki.
2014. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
95%
Nah hát az meg semmi...
2014. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem bunkó dolog ilyeneken gondolkodni amikor a lányodnak is építi a házat. mi lesz ha az unokàt ràd hagyjàk egy napra, felhànytorgatgatod a darab kenyeret is neki?
2014. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
3%

Elég röhejes és szánalmas az az - elvileg felnőtt - ember, aki képtelen arra, hogy ahol lakik, ott EGYEDÜL ellássa magát. Külföldről hazacipeli a szutykos ruháit?! (Szerencse, hogy nem Japánban vagy Új-Zélandon kapott munkát.)


Ott, ahol lakik, csak be kéne sétálnia az első mosodába és kb. 7-10 euróért két tömött mosógépet és két szárítót kaphatna. Ül két órát a kép mellett, vagy visszamegy időre és kész a ruha.

Ha kis településen lakik (ami nem nagyon valószínű), akkor pedig a házinéni kimos rá, vagy ő maga megteszi, hogy kimossa a ruháit.


A te részedről jogos a felháborodás. Mégcsak garasos sem vagy.

2014. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
99%

Engedném, ennyire nem garasoskodnék, az biztos...

Azt is számold hozzá, hogy ha nálatok van, a villanyt is égeti, a levegőt is szívja..:D

2014. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
97%
Nem semmi vagy kérdező. Ez már fillérb*szás. 5 éve vannak együtt, akkor az már egy komoly kapcsolat. Ha egyszer gyerekük lesz, akkor a felvigyázásra is lesz tarifa?
2014. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!