Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem barátjának az élettár...

A férjem barátjának az élettársa szerelmes a férjembe. Mit tudunk tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég kellemetlen a helyzet. Hogy rövid legyek, nekem tűnt fel először, hogy mikor nálunk voltak, minden alkalommal a csaj a férjem társaságát kereste, körbeugrálta, ha kinn voltunk a teraszon, és a férjem bement a konyhába, a csaj rögtön ment utána, és vihogva csacsorászott neki egyfolytában. Többször is előfordult, már a párjának is feltűnt, egyszer össze is vesztek miatta. Mikor mondtam a férjemnek, ő csak legyintett, ő azt hitte, hogy csak be akar illeszkedni a lány, mert barátkozni akar velünk. Majd mikor megkérdeztem, hogy akkor miért nem velem akar barátkozni, miért nem engem hív fel, ha szórakozni akar menni velünk, miért a férjemnek hív, nem tudott rá mit mondani. Pár hét után összefutottak, én épp nem voltam ott, és a férjem azzal jött utánam, hogy igazam volt, a csaj rendesen gátlástalanul nyomult rá, és hogy le van döbbenve, és hogy ő most mit csináljon, mert nagyon kellemetlenül érzi magát. Ráadásul a srác gyerekkori barátja, aki kissé papucs, meg nagyon lelkizős.

Azóta megpróbáltuk kerülni őket, nem hívtuk meg. Jött is a hívás, volt nagy hiszti, hogy mi a bajunk velük, mit ártottak nekünk, és milyen rosszul esett nekik, hogy mikor összefutottunk, mi gyorsan elköszöntünk, hogy nem érünk rá a héten, és látták, hogy másik társasággal meg kinn ültünk egy söröző kerthelyiségében. A srácot sajnáljuk, mert menthetetlenül szerelmes a lányba, ha elmondanánk neki, megpróbálnánk felnyitni a szemét, (szerintem sejti, csak nem akarja látni), csak mi lennénk a rosszak. Tegnap megint összefutottunk velük, és hazudni kellett, ami ránk nem jellemző, és nagyon kellemetlen.

Hogy lehet az ilyet megoldani?



2014. júl. 18. 10:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
97%

De durva! Szanalmas a csaj, a baratotokat meg sajnalom. En is arra szavazok, h mondjatok meg a baratotoknak, h vele barmikor szivesen talalkoztok de a baratnojevel nem. Ha megkerdezi miert (marpedig meg fogja kerdezni), akkor oszinten el kell mondani, h mit muvel a no.

Sok szerencset :)

2014. júl. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
98%

:D Na ... már vártam mikor bukkan fel olyan aki magából indul ki ,vagy akinek savanyú a szőlő ,mert az ő férje /párja nem (lenne) képes a monogámiára .

Kérdező ,én a helyedben áthívnám a pár női tagját egy kávéra ,majd egész egyszerűen köntörfalazás nélkül a szemébe mondanám ,hogy tudok mindenről ,a férjed mindent elmondott ... ezt hogyan képzelte stb .

2014. júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
92%
én elmondanám a párod helyébe a barátjának.nem nektek kell kellemetlenül éreznetek magatokat. és a továbbiakban megkérném a srácot hogy a talikra ne hozza a barátnőjét...rendes volt a férjedtől hogy visszautasította a csajt és el is mondta neked de biztos ha megint taliznának a csaj ugyanúgy nyomulna. ez meg gondolom egyikőtöknek sem hiányzik.
2014. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
92%
Őszinteség! Lehet pár napig fájni fog a barátnak de majd évek múlva hálás lesz érte.
2014. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
94%

Mindenképp beszélgessen el a férjed a barátjával, kettesben. Kerülni őket a legrosszabb, mert a másik férfi nem is érti, mi a baj, ő azt hiszi, a barátságuk romlott meg, holott nem ez a gond.


Ha féltek attól, hogy nagyon megbántódik, lehet finoman is előadni: a párod elmondhatja, hogy a barátnője túl közvetlen vele, ami nála már a flört kategória és ami őt zavarba hozza, és téged sem akar ennek a kellemetlen helyzetnek kitenni, így ha megoldható inkább nélküle találkozzatok a továbbiakban. A jelek szerint részükről nem lesz ez egy tartós kapcsolat, így hosszútávon nem is jelent problémát. A párod meg szervezhet a barátjával kettesben pasis programokat, elmehetnek ebédelni, beülhetnek munka után egy sörre, így a kellemetlen helyzeteket is elkerülitek, de a barátság is megmarad.

2014. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
16%
Ha most.nem leszel összinte az megeggyezik a hallgatasod azzal hogy szemet hunysz felete... tudod manapsag sokan elvallnak... sem gyereket sen vagyont nem nezik!!!te most.rendes akkarsz lenni a baratodal... de ne hogy a vegen te szivd meg mert esetleg a ferjednek jol jott egy kis futo kaland....!!!ennyire.ne bizzunk mar meg a ferjjbe amikor a no felkinalja magat,majd ha.esetleg.megildhato.lenne a ferjednek es egyedul lesz a kis csajjal...majd akkor.eldöl hogh.mennyire is szeret teged!!!en biztos nem.kockaztatnam meg a hazzasagomat ezert!!
2014. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
93%
Jaj, de szánalmasak az ilyen nők... A helyedben elmondanám a hölgyemény partnerének ezt így egészben, aztán kezdjen az infóval, amit szeretne. Hidd el, ha most kicsit el is távolodtok, majd visszatalál hozzátok, úgymond. Utolsó, nem tudom, hogy te hol élsz, de szerencsére elmondható, hogy vannak emberek, akik egy bizonyos szint után már nem ereszkednek lejjebb. A nyomulós hölgy, a kérdező elmondása alapján, nagyon legalja, nem hiszem, hogy a férje eddig ereszkedne.
2014. júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
10%

17.es mi ebben a sertö hogy te azt irtad hogy ėn hol ėlek??!!! Probàlj egy kicsit fėrfi ėsszel gondolkozni!!!nem azt mondtam hogy màr pedig meg fog csallni,de nem kizàrt sajnos!!!!

Tudod mindig az koppon a legjobban aki bizik 100 /a masik felben..!!!en is bizom a paromba de ilyen helyzetben inkabb elkerūlnėm amit el lehet ...ilyenkor van az hogy megtötrėnt mert kicsitt többet ittam....!!! Stb... a kerdezo jo lelku,csak vėdje a hàzzasàgàt!!!! Tudod hany pàr megyen tonkre es senem jobbat,senem szebbet vàlasztanak maguknak!!!

2014. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem te hívd át a csajt, a párod pedig a barátját, és beszélgessetek el kettesével a dologról.

Biztos ami biztos alapon tedd helyre a csajt és a párod is tudassa a barátjával, hogy nem őt kerülitek, nehogy tönkre menjen a barátság! Nem ér ennyit az ilyen. Esetleg hűvösebb lesz egy ideig a viszony, de remélhetőleg értékeli majd a barát az őszinteséget. :) Honnan tudod, nem gyanakszik-e már most is, és így segítenétek biztosat tudni.

2014. júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
90%
A barátnak tartoztok annyival, hogy legalább megpróbáljátok felnyitni a szemét. Ha ti lennétek a rosszak a szemében, legfeljebb ugyanúgy nem találkoznátok, mint mostanában. A barátság akkor is tönkremegy, ha nem szóltok és folytatjátok a menekülést előlük.
2014. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!