Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÉCCILÉCCI! Valaki írt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÉCCILÉCCI! Valaki írt már szerelmes verset a barátjának?

Figyelt kérdés

ha igen, hogy álltatok neki? Van valaki esetleg aki tudna nekem küldeni privátban? legalább valami kezdést.

LÉCCILÉCCI


2012. nov. 29. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2012. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Próbáld leírni az érzéseidet,hogy mit gondolsz róla stb.

Ha megvan egy sor akkor az utolsó szavára keress valamit,ami rímmel és a következő sort az alapján a szó alapján írd meg,ami rímmel az előtte lévő sor utolsó sorával.És persze passzoljanak.Nem kell szerintem olyan full magyarosnak lenni a mondatoknak,néha felcserélheted a szórendet,ha úgy jobban kijön.(persze azért érthető és értelmes legyen)

Remélem segítettem valamit.

2012. nov. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Éppen azt akarok írni én is, de nem tudom hogyan kezdjem el én sem. De én azt írom le ami eszembe jut róla és rímesre faragom. Csak a nyitást nehéz kitalálni, a többi majd jön könnyebben. Régebben már írtam mondjuk, meg is van valahol. Kicsit önéletrajzos lett félig meg szerelmes. :D
2012. nov. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az előtte lévő sor utolsó szavával*
2012. nov. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 menta34 ***** válasza:
46%
Ha szereted szeresd és ne verset írj neki:)
2012. nov. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én írtam az előző barátnőmnek vagy egy tucattal, de nem nagyon értékelte, pedig jók lettek. Egyszerűen olyan fajta volt, aki nem értkelte az ilyesmit. Baromság az, hogy ha szereted, akkor szeresd és ne írkálj; mert ha valakiből így jön ki, akkor így jön ki. Más meg virágot vesz, arra is lehet mondani, hogy ne virágot végy, hanem szeresd. Mindamellett viszont ha nem jön, akkor nem érdemes erőltetni, csak azért, hogy bebizonyítsd magadnak vagy másnak, hogy mennyire szereted.

Harmadrészt viszont lehet az a helyzet, hogy tényleg benned van, tényleg szétfeszít, de hát nem született mindenki költőnek, ahhoz bizony szókincs, ritmusérzék és olvasottság is kell. Na ilyen esetben szívesen segítek, de nem írok senki helyett, mert az már az én versem lenne.


A segítséget msn/skype útján tudom elképzelni, inkább végig segítve a szülést (kemény szülés lesz, arra készülj fel), minstem hogy magam szüljem meg. Persze nem kötelező kiadnod az "igazi" skype/msn címedet, regisztrálhatsz egy újat csak erre az alkalomra, vagy akár a chat.hu-ra is felmehetünk, a konkrét oldal nem lényeges. És az igazi neved, lakcímed stb. sem érdekel. Ha ebben a formában érdekel, akkor írj rám.

2012. nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, előző vagyok. Lemaradt: 30F
2012. nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Tudom,hogy ez nem segítség,de ha ő még nem írt neked,akkor szerintem a fiúnak kéne kezdeni... de a te döntésed.am én még nem írtam úgyhogy sok sikert!:)
2012. nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
tapasztalataim szerint mindig erőltetettre sikerednek, nagy tehetség kell hogy versben is át tudd adni, hogy mit érzel. én jobban örülnék egy szerelmes levélnek :)
2012. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én kétségbe esnék, ha a barátnőm írna nekem, ez olyan nyálas és vághatnám hozzá az elérzékenyült arcot hazugan/erőltetve (izgulnék hogy nem jön össze :D), szerintem ne kínozd ilyennel :D Inkább főzzél finomat az a biztosan értékeli majd. De ha nyálas fajta akkor talán jó a vers is...

20/F

2012. nov. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!