Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem barátjának az élettár...

A férjem barátjának az élettársa szerelmes a férjembe. Mit tudunk tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég kellemetlen a helyzet. Hogy rövid legyek, nekem tűnt fel először, hogy mikor nálunk voltak, minden alkalommal a csaj a férjem társaságát kereste, körbeugrálta, ha kinn voltunk a teraszon, és a férjem bement a konyhába, a csaj rögtön ment utána, és vihogva csacsorászott neki egyfolytában. Többször is előfordult, már a párjának is feltűnt, egyszer össze is vesztek miatta. Mikor mondtam a férjemnek, ő csak legyintett, ő azt hitte, hogy csak be akar illeszkedni a lány, mert barátkozni akar velünk. Majd mikor megkérdeztem, hogy akkor miért nem velem akar barátkozni, miért nem engem hív fel, ha szórakozni akar menni velünk, miért a férjemnek hív, nem tudott rá mit mondani. Pár hét után összefutottak, én épp nem voltam ott, és a férjem azzal jött utánam, hogy igazam volt, a csaj rendesen gátlástalanul nyomult rá, és hogy le van döbbenve, és hogy ő most mit csináljon, mert nagyon kellemetlenül érzi magát. Ráadásul a srác gyerekkori barátja, aki kissé papucs, meg nagyon lelkizős.

Azóta megpróbáltuk kerülni őket, nem hívtuk meg. Jött is a hívás, volt nagy hiszti, hogy mi a bajunk velük, mit ártottak nekünk, és milyen rosszul esett nekik, hogy mikor összefutottunk, mi gyorsan elköszöntünk, hogy nem érünk rá a héten, és látták, hogy másik társasággal meg kinn ültünk egy söröző kerthelyiségében. A srácot sajnáljuk, mert menthetetlenül szerelmes a lányba, ha elmondanánk neki, megpróbálnánk felnyitni a szemét, (szerintem sejti, csak nem akarja látni), csak mi lennénk a rosszak. Tegnap megint összefutottunk velük, és hazudni kellett, ami ránk nem jellemző, és nagyon kellemetlen.

Hogy lehet az ilyet megoldani?



2014. júl. 18. 10:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
70%

Kísérteties hasonlóság van,a mi történetünk is így kezdődött.....



A férjem egyik haverjának az élettársa, 17 évvel fiatalabb,már régóta kiszemelte magának a f.-et.Én a nőt nem ismertem, mert abban a városban laktak,ahol a f. dolgozott.Lejártak hozzá,levitték az őrkutyának a moslékot,beszélgettek.


Aztán, mikor hullámvölgybe kerültünk, elpanaszkodták egymásnak a problémáikat,és megtörtént...:(


Én semmit nem vettem észre rajta, reggel hazajött a szolgálatból,nem változott semmi.Éjjel járkált le hozzá a nő, sokszor egyedül hagyva a kis gyerekeit.


A nő élettársától tudtam meg mi a helyzet.



Hosszú a folytatás.


Ezért csak azt írom le,ami a lényeg.

A nő, nem volt szebb nálam. Sőt, Kis mellű,ragyás,pattanásos arcú, semmi csaj.Mégis, rajongott a férjemért, felnézett rá stb.

Kéznél volt...


Szóval,a csaj akár még a gyerekeit is otthagyta volna a férjemért, gyereket akart neki szülni stb..


Ja, ők is csak albérletben éltek, a csaj nem dolgozott, a párja tartotta el...


A férjemnek volt megtakarított pénze, amit el is mondott neki...és jó jött volna felcserélni az albérletet,egy saját lakásra gondolom...


Szóval, sok a hasonlóság.


Remélem, Ti nem juttok el idáig.

De hangsúlyozom, amíg nem voltunk hullámvölgyben, nem tudott közénk állni a csaj...


Végül elárulom, hepiend lett a vége, mi jól vagyunk, sőt.Ennek már 4 éve.

A csaj visszakullogott a párjához, azóta szült neki még egy, 3. gyereket is...


bízd a férjedre a csaj lerázását.Ez az ő dolga.A csajnak nincs addig esélye, míg ti jól megvagytok...nyugi.

2014. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem semmi a történeted. Azt csodálom, hogy túl tudtál lépni rajta, és happy end lett a vége. Tudom nem ide tartozik, de azért kíváncsi lennék, hogyan tudtátok helyre hozni a házasságotokat?
2014. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
67%
Első sorban azt tanácsolnám, hívjátok át a csajt egy kávéra, és a férjeddel közösen beszélgessetek el vele. Nem kell körtönfalazni, elsősorban a férjed dolga, hogy helyre tegye a csajt. A férjed egyenesen közölje vele, hogy nem tetszik neki a viselkedése, családos ember, ne is reménykedjen! Ha ezek után is nyomul, akkor szólnék a barátnak is.
2014. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
83%

azert az nem ment könnyen,évekbe telt.mert a csaj is még kavart sokaig....

ugy sikerült helyrehozni,hogy bar eloszor valni akartam,de kesobb rajotem mi vezetett idaig...mind a ketten igyekeztünk megvaltozni, fóleg ö,és rajöttunk,még szeretjük egymast..nekünk sikerült,bar tudom,ritka...

2014. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező!

A lényeg az, hogy Ti házasságban éltek tudod : jóban rosszban. A barátodék viszont nem, vajon mi lehet az oka hogy nem vette el a lányt? Az ilyen kapcsolatok jönnek mennek , ezért is figyelmeztessétek a barátotokat. Ennyivel tartoztok Neki. Ha mind a hárman ott vagytok,a kérdéseket így át tudjátok beszélni. Nem marad elvarratlan szál.

2014. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. Kedvesek vagytok!

Igazat megvallva tegnap a férjem elment a barátja után beszélgetni, de nem jutott szóhoz, mert a barát egyből letámadta, hogy megint veszekedtek otthon, és a csaj azon hisztizett, hogy biztosan MIATTAM van ez az egész, hogy tuti én vagyok a bunkó, aki ignorálni akarom, és én nem akarom meghívni hozzánk, és szegénynek milyen rosszul esik, pedig ő milyen rendes volt velünk... bla bla bla... és meg sem hallgatta a férjemet, aki persze védett engem, hogy nem erről van szó, majd legyintett és mérgesen eljött, és itthon elpanaszolta, hogy a barát túl vak, buta és olyan szinten befolyásolva van, hogy el sem hinné, amit mondunk.

2014. júl. 19. 23:58
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát, legalább megpróbáltátok. Az ő elmebajuk már az ő gondjuk.
2014. júl. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ti megtettétek amit tudtatok, a többi rajta múlik. A helyetekben én kerülném a csajt, a barátotoknak meg egyszer talán lesz kedve titeket is meghallgatni.

Esetleg a férjed írhatna neki egy e-mail-t vagy smst, amit azzal kezdhetne, hogy a barátnőd rám hajtott. Talán végigolvassa. Többet nem tudtok tenni.

2014. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hogy alakult azóta? Sikerült a csajjal megértetni a szitut? Krakta már a barátotok?
2014. aug. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!