Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lépjek tul rajta?

Hogy lépjek tul rajta?

Figyelt kérdés
Mostanában otthon nagyon rossz a helyzet, a szüleim folyton veszekednek es mára válópert fontolgatják, az unokatesom meghalt... Ezért mostanában nagyon visszahúzódó lettem, eddig rengeteg barátom volt, most viszont mindenki elpártolt tőlem. Valószínűleg azért, mert nem lehet normálisan beszélgetni velem, folyton a gondolataimba vagyok merülve és elég depressziós vagyok. Mit csináljak, hogy újra vidám lehessek es új barátokat szerezek? A régieket nem akarom, mert egy igaz barát az ilyen helyzetben nem hagy el, kezd kiközösíteni es gúnyolodni rajtam. Pszichológushoz nem járhatok, mert a szüleim nem akarom, hogy megtudják ilyen rosszul kezelem a helyzetet. Hogy lépjek túl ezen az egészen?

#kiközösítés #Csaladi baj
2014. júl. 19. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj ki a parkba,sportolj(konditeremben biztos találsz nő/férfi nemű barátokat),fuss sokat,jelentkezz be főzőtanfolyamokba. Ilyesmik. Az a lényeg,hogy tereld a gondolataid a dologról. Kitartást,mert ehhez is idő kell. Ja és ne legyél sokat otthon/szobádban,mert nem jó a veszekedést hallgatni.

Részvétem.

2014. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Egyébként a szüleid dolgán felesleges stresszelned... Azon te sajnos nem tudsz váltztatni. Csinálj házimunkát,, ezzelis segítsed őket. Az unokatesódért pedig részvétem... Ha gondolod írhatsz privátot
2014. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus segítsége kellene pedig. Különben belerögzülsz ebbe a lelkiállapotra. Igenis, ők is felelősek ezért, lássák, hogy ebbe az egészbe belebetegszel.
2014. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!