Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogy mit csináljak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mit csináljak. Lépjek túl rajta? Vagy adjak neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés
Tehát barátommal fél évig eggyütt voltam csak nem igazán beszéltük meg a bajaink. Egyszer rám zúdította h neki ez meg az a baja és összevesztünk. Vártam pár napot h keressen de nem keresett,ezért felhívtam h találkozzunk és beszéljük meg. Már úton voltam amikor küldött egy sms-t hogy lehetne-e később de úgy voltam vele h mindegy majd meg várom ott és nem írtam vissza. Mikor odaértem egy csajjal ült ott,aztán amikor meglátott elköszöntek egymástól (ölelés) a csaj még megvárt és köszönt nekem is mert én is ismertem de nem annyira voltunk.jóba. Mindegy aztán a barátommal elmondtuk mi a bajunk (ő is elmondta h mi zavarja és én is h engem mi zavar)plusz mondta h a csaj csak egy barát és utána csendben ültünk. Nem bírtam tovább megöleltem és mondtam h én nem akarom elengedni és folytatni szeretném. Semmit nem reagált. Párszor kérdeztem h ő mit akar de folyton annyit mondott h nem tudom. A vége az lett h otthagytam. Mondtam neki h nekem a nemtudom nem elég és h sajnálom h nem lehetek neki elég jó de akkor én felőlem ennyi. Úgy négy napra rá facebookon beszéltük h valamikor vissza adom a dolgait de nagyon bunkón beszélt velem. Nagyon rosszul esett és így is sokat sírtam miatta. Pár nappal ezután rám írt h mennyire bánja és h csak most fogta fel h nem vagyok többé. Még nem sikerült túllépnem rajta. Tehát ha kibékülök és megbeszélek vele mindent akkor összejöjjek újra vele? Vagy ez szánalmas?(Bocsánat a kis regény miatt.) 17/L
2014. júl. 9. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom,hogy jobban tennéd,ha egyelőre jegelnéd a dolgot.

Először nem tudja,hogy mit akar,még bunkó is veled,aztán meg hirtelen Te vagy Mindene?!Nekem pl. ez nem férne bele.Vagy tudja mit akar vagy nem ennyi!

A legrosszabb,ha az embert kétségek között tartják.

Én vagy azt mondanám neki,hogy ez a vonat elment,vagy azt,hogy komám jegeljük a dolgot.

Nehéz az ilyen dolgokban tanácsot adni,de most az eszemre hallgatnék.

Üdv. Sz

2014. júl. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebben teljesen egyet értek az előttem válaszolóval. Igaza van.
2014. júl. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. júl. 9. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!