Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy lépjek túl rajta? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl rajta? (többi lent)

Figyelt kérdés
A párommal megbeszéltük,hogy idén szeptemberben összeházasodunk.Mondtam neki ,hogy jó ,de anyukájának mondja el ő, (a fia).Erre azt kaptam válaszul,hogy nem mond neki semmit ,nehogy elrontsa a kedvét és a napját.Erre nagyon megsértődtem ,hogy akkor ezek szerint engem megvet,mert nem meri elmondani az anyjának ,hogy mit szeretnénk(após már nem él sajnos)És én akkor megfogadtam,hogy nem megyek hozzá(nem is volt esküvő).Most meg elkezdte ,hogy mi lenne ha hozzá mennék,mert ő úgy szeret engem.Szeretjük is egymást nem azzal van a baj,csak ezt a viselkedést ,amit anno kaptam tőle,szal nem tudom kiverni a fejemből és ezért inkább terelem a szót.Egyszerűen nem tudom túl tenni magam!!Mit csináljak??
2010. szept. 30. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezz vissza: mi lenne, ha bemutatnál az anyukádnak, mert úgy szeretsz?
2010. szept. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kérdezted már,hogy mért mondta ezt?Ha van rá magyarázata akkor talán az elfogadható.

Nekem is rosszul esett volna,de nem ismerem a körülményeket.Nem tudom mért mondhatott ilyet.Talán ha rosszba vagy az anyukájával akkor érthetőbb,de akkoris lehetett volna tapintatosabb.

Lehet Ő nem is tudja,hogy ennyire megbántott ezzel Téged.A férfiak sokszor nem is látják sértőnek azt a dolgot ami nekünk nőknek fáj.Hisztinek titulálják:)

2010. szept. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Valahogy pedig túl kell lépned rajta. Ha szeretitek egymást, nem szabad ilyenen fennakadni. Lehet, hogy csak tartott az anyja reakciójától, azért halogatta. Ez nem szabad hogy ilyen gondot okozzon.
2010. szept. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
együtt élünk anyóssal,de én úgy érzem akkor sem nekem kellene megmondanom,hogy mit szeretnénk. Végtére a fia(párom)szerette volna akkor is jobban.Én úgy vagyok a mai napig is hogy ezt neki kellene megmondani nem nekem.karácsonykor lesz 2 éve hogy megkérte a kezem,és ő már nagyon szeretné ha az esküvő is meglenne.Nem akarom megbántani,de hogy mondjam meg neki ,hogy egyenlőre nem akarok hozzá menni?én21 ő24
2010. szept. 30. 16:01
 5/11 A kérdező kommentje:

anyósommal nagyon jó a viszony,anya-lánya szinten.

Nem volt akkor rossz passzban senki sem.Különösebb magyarázatot nem adott rá,csak annyit mondott hogy viccelt.De ilyennel nem szoktunk viccelni,nekem úgy jött le az egész mintha szégyellne engem.Persze bocsánatot sem kért azóta,pedig tudja mennyire fáj,mert akkor elmondtam az érzéseimet.A minap is mondtam neki ,hogy amit anno ígértem azt be is tartom.erre csak elnevette magát.Tudom,hogy túl kell lépnem rajta ,mert szeretjük egymást,de úgy sem akarok hozzá menni ,hogy bennem marad a tüske.csak azt nem tudom hogy vegyem ki.

2010. szept. 30. 16:06
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem meg anno nem neki kellett volna elmondani az anyjának.de nem neked kellett volna elmondani a szüleidnek.


hanem kettőtöknek kellett volna odaállni a szüleid és az anyja elé és együtt elmondani!


felejtsd el amit mondott anno,nincs értelme ezen lovagolni.biztos csak viccnek szánta!mint ahogy előttem is írták a férfiak sokszor nem is gondolják,hogy 1-1 szavak vagy félre sikerül esetleg poénnak szánt mondatuk mennyire bántó tud lenni.és hiába magyarázod neki nem fogja megérteni.


a férfiak már csak ilyenek!

tedd félre a büszkeséged és légy nagyon boldog az életben!

ja és nagyon szerencsés vagy hogy ilyen jó a viszonyod az anyósoddal!


24 éves házas anyuka

2010. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Annyi tüske lesz még az életben! Ha tényleg fennakadsz ilyeneken, akkor a nagyobb akadályokat hogy fogjátok venni? Volt egy párom, örökké csak a tüskéire koncentrált, mindig azokkal hozakodott elő örökké. Hú de elegem lett belőle. Ahogy az egyik hozzászóló írta, a férfiak sok dolgot nem bántó szándékkal mondanak vagy tesznek, sok nő pedig ezeket egyenes támadásnak veszi, és jól megjegyzi egy életre. ..
2010. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Normális párok minden szülőnek EGYÜTT jelentik be, hogy összeházasodnak. Miveln nem ő vesz el, hanem összeházasodtok, mindkettőtök akaratából. Nincs olyan, hogy én dolgom, te dolgod, együtt vagytok egy pár.

Két dolgot tehetsz:

1. ezek fényében mégis túlteszed magad rajta és hozzámész,

2. ha nem tudod túltenni magad rajta, kirúgod, és keresel egy másik pasit, nem raboljátok tovább egymás idejét.


Mellesleg együtt laktok anyóssal, gondolom, ti laktok nála, nem ő nálatok, annyit szerintem megérdemel, hogy emberszámba veszitek és szóltok neki. Vagy az esküvőt titokban gondoltátok 2 tanúval?

2010. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem akartuk titokban tartani,igazatok van hogy mind a 2-ek kell odaállni és megmondani,hogy mi a helyzet.a szüleimnek én mondtam el ,párom úgy volt vele az az én dolgom ,csak fordítottan nem jött össze.Megpróbálom túl tenni magam,és nem erre koncentrálni a jövőben.
2010. szept. 30. 17:13
 10/11 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de nekem ez hirtelen jött ötletelésnek tűnik... mmint a "lánykérés". Én jobbnak tartom, ha a két fél _leül és megbeszéli, megtervezi_ hogy mi mikor, hogyan legyen. nem kell nagy dolgokra gondolni, de mondjuk legalább annyit, hogy kicsi-nagy, mikor, hol. Számomra az is hozzátartozik a dologhoz, hogy egy függönykarikával vagy akármilyen gyűrűvel kér meg a férfi (nem az anyagi része a fontos). És ezekután megyünk csak a szülőkhöz. Ha eddig sem jutottatok el, akkor ez csak olyan, "mi lenne, ha ... esetleg"... de nem valós, érett, átgondolt, átérzett lánykérés :(
2010. szept. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!