Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak gondjaitok a csekkekkel...

Vannak gondjaitok a csekkekkel? Hogy osszátok be a pénzt? Min spóroltók?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 12:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tudok mit sporolni..aug. ota nem kapom a rokkantnyugdijat,nem kapok táppénzt sem,nincs bevételem a vállalkozásbol sem,mert télen nem szabad csinálni,elvinné a fütés a hasznot.tettem félre ősszel,amennyit tudtam,de már elfogyott...Még huzhatom a számlákat egy honapig.Aztán nem tudom,miből veszek akár kenyeret is márciusban.De majd viktorka...!!!Jön a Kánaán!
2010. jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó! Látod, ez a baj! Cinikus megjegyzéseket teszel, már most okolsz valakit/valakiket, akik a legkevésbé sem tehetnek az elmúlt 8 év elhibázott döntéseiről. Szerinted van rá reális esély, hogy itt akár az Atya úristen is két nap alatt jólétet tud varázsolni?! Akárkik nyernek, még sokáig fogjuk nyögni az elmúlt éveket. A kérdés pedig nem a politikai beállítottságod volt.
2010. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Na, ja, egy forradalom már ráférne a politikusokra, akiknek a saját jólétük fontosabb, mint a népé. Orbánnak is a sportra a legfontosabb elköltenie milliárdokat. Közben meg az ország éhezik.
2010. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!