Kezdőoldal » Utazás » Európa » A VATERÁN nyert üdülési...

A VATERÁN nyert üdülési csekkekkel kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak? Gondolok itt a szállás minőségére, elhelyedzkedésére, központ távolságára stb. Mi Prágába szeretnénk menni. Megéri?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Prágába???Üdülési csekkel????

Üdülési csekk csak belföldön használható fel. Nekem sajátom van, és pl étterembe fizettem vele múlt hétvégén, rajta van a nevem, kértek hozzá lakcímet, vhol még a személyit is elkérik.

2010. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt én sem igazán értem. Az üdülési csekknek direkt az a lényege, hogy a belföldi turizmust erősítsék belőle, magyarországi éttermekben, szórakozóhelyeken, fürdőkben, szállásokon stb. lehet fizetni vele.
2010. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A kérdező rosszul tette fel a kérdést: nem üdülési csekket, hanem a szállodák által kiállított voucher-eket árulnak a vaterán.

Én is szeretnék venni, ezért engem is érdekelnek a tapasztalatok.

2010. ápr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, rosszul írtam. Nem csekk, hanem utalvány -(azt hiszem ezt írták a vaterán)
2010. ápr. 13. 08:50
 5/10 anonim válasza:
Szia! Mi is Prágába szeretnénk menni, és nézegettük Vaterán ezeket az utalványokat. Az Euro hoteles utalványok általában nem érik meg, hiszen amennyiért elkelnek, gyakran már lefoglalhatod saját magad is. A Top Hotel megérné, de ott is van olcsóbb szállás (Top Hotel Garni) és használhatod a Top Hotel szolgáltatásait, kertjét, teraszát, stb, szóval csak a szoba más. A leírásokban le szokták írni, hogy melyik szállás mennyire található a centrumtól, de azért szerintem érdemes rákeresni a hotelre, mielőtt megveszed az utalványt. Mikor mennétek, hányan és hogyan? Lenne kedvetek közösen menni? Fiatal pár vagyunk.
2010. ápr. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na az egy nagy átverés! Csak úgy használhatod fel, ha kifizetsz bizonyos plusz költségeket, amik többe kerülnek, mint máshol a teljes szoba. Összességében többet fogsz fizetni, mintha magad szerveznéd az utat egy másik szállodába.
2010. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ezek a voucher-ek úgy szólnak, hogy nincs semmilyen egyéb költség. Az egyik eladótól már kérdeztem, ő ezt mondta.
2010. ápr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egyenlőre még csak tervezgetjük az utazást, de sok jót még nem hallottam. A legtöbb negatív vélemény a hotelek elhelyezkedéséből adódóan van. Messzi van a központ, sok pénz és idő megy el az utazgatásra.

De továbbra is várom a véleményeket!

2010. ápr. 16. 19:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor az lehet hogy nem olyan, amivel én találkoztam, annál volt.
2010. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az a gond, hogy előbb ki kell fizetni a vaterás eladónak, és csak azután derül ki, hogy mely időpontokban lehet felhasználni. az eladó nem hajlandó az adásvétel lebonyolítása előtt ellenőrizni, hogy egyáltalán működik-e a dolog abban az időpontban, amikor a vásárló szeretne utazni. csak annyit közöl, hogy ezek a valamik 3 évig érvényesek. hát ezt meg a hajamra kenhetem így. erősen átverés-szaga van a dolognak.
2010. aug. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!