Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan magyarázzam meg a...

Hogyan magyarázzam meg a családomnak, hogy egyedül akarom leélni az életem? F/19

Figyelt kérdés
Mert állandóan csak azt hajtogatják hogy szerezek már barátnőt mert társ nélkül nem lehet élni...
2010. jan. 9. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Miért akarod egyedül leélni? Mi bajod a lányokkal? Nem értelek. Magányos leszel. De még fiatal vagy majd úgyis meggondolod magad.
2010. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod egyedül leélni az életed?


Amúgy a családod nem szólhat ebbe bele.


Az én családom inkább azt mondogatja, ha tehetem maradjak egyedül!!!

Bár én is ezt helyeslem, de a jövő kiszámíthatatlan.

25.L

2010. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem kell nekik megmagyaráznod, ha tényleg így gondolod akkor egyszerűen úgy kell élned és majdcsak észreveszik hogy nem csak mondod.


de had kérdezzem meg légyszi, miért akarod egyedül leélni az életed? én például most úgy gondolom hogy nagyon rossz lenne ha egyedül kéne leélnem az életem, kell egy feleség, ami kiegészít.


18/F

2010. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

úgyértem, aki kiegészít :D

nem tárgyként kezelem a nőket, csak közel volt a K-hoz az M betű, és ez most viccesen sült el :D

2010. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Mert nem természetes dolog,hogy egyedül akarsz maradni. Normális ember fél a magánytól.
2010. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg természetes. Mindenki azt csinál amit akar amíg nem árt másoknak! Nem kell nekik magyarázkodni. Ha piszkálnak, leállítod őket, és éled az életed tovább. Én mindigis akartam párt, viszont pl gyereket nem akarok, engem is piszkálnak ezért de letojom...
2010. jan. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
dönts ahogy szeretnél. de szerintem később meg fogod bánni. elég xar ám egyedül a karácsony...
2010. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy mások döntsék el, mit akarsz.
2010. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%
Jobban is jársz.Nem fognak hülyére venni és megalázni páran.A sex is csak egy darabig érdekes,ut rutinfeladat.A mai nők többsége úgysem sokat ér.Önző,semmirekellő,lusta a többségük.
2010. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!