Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a felesegemn...

Hogyan mondjam el a felesegemnek, hogy ne torjon ossze?

Figyelt kérdés
A csaladomban volt tobb rakos ember is es sajnos azt hiszem nekem is vannak tuneteim. Orvosnal meg nem voltam de a heten megyek. A felesegem nem tud meg semmirol de nem is tudom hogyan mondhatnam el neki ha neadjisten megis lenne valami. Addig nem akarom mondani amig nem lat orvos. Tudom hogy nagyjabol hogyan reagalna ra es nem akarom, hogy valami baja legyen. Nagyon erzekeny tipus, sokat sirna es teljesen magaba fordulna. Mar csak azert se akarom mert van gyerekunk, raadasul 10 honapos. Hogy csinaljam?
2014. júl. 22. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
A rák egyik jellemző tulajdonsága, hogy sokáig nincs semmi tünete. Ha már tüneteid vannak, akkor már rég a kórházban kellene lenned..
2014. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elöször menj orvoshoz, mert egyáltalán nem biztos, hogy tényleg ez a bajod. Amíg nincs megállapítva, addig nem érdemes azon törni a fejed, hogy mit mondj neki, ha mégis...
2014. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyenlőre még sehogy, majd ha tényleg azt mondják, hogy beteg vagy. Addig inkább nyugodj meg kicsit.
2014. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Evek ota nem jartam orvosnal es mostanaban nem erzem magam jol es amilyen tuneteim vannak, azok pont beleesnek. Persze lehet barmi mas is. Csak azok miatt a csaladtagjaim miatt ez sem kizart. Nem gondolok egybol a legrosszabbra...nyugodt vagyok.
2014. júl. 22. 22:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Erre a gondolatvitelre csak akkor térj vissza, ha majd minden bizonyos. ADDIG MEG NE AGGÓDJ!


Nem lesz semmi gond!

2014. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Az én családomban is sok rákos volt, mégse fordult meg a fejemben, hogy beteg lehetek én is. Amúgy meg a rák hosszú éveken keresztül elfojtott sérelmek miatt is kialakulhat.
2014. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ne adj ég tényleg rákos lennél akkor egyszerűen állj elé,és mond el,ez a legtisztább.Nyilvánvalóan sírna és kiborulna,ugyan ki nem,de össze szedné magát érted,és a kicsi miatt is.De ne legyél rákos,kívánom neked.SOHA!
2014. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Először is nyugodj meg, ne pánikolj. Sajnos nagyon sok embernek előfordul, hogy rákbeteg van a családjában, de attól még nem biztos, hogy neked is az lesz, illetve ha ne adj isten lesz is lehet, hogy jól kezelhető lesz. Megkérdezhetem, hogy miféle tüneteid vannak? Ne gondolkozz ennyire előre, menj el szépen az orvosodhoz, mond el a panaszaidat, az aggodalmat a rákkal kapcsolatban és biztos lehetsz benne, hogy ő majd elküld további vizsgálatokra (UH,CT,MR, bármi), ami majd kideritt, hogy mi a probléma. Nyugalom és kitartást.
2014. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olvasd Yalom pszichológiai könyveit. Ő volt az elsők között, aki pszichológiai szempontból foglalkozott velük, nagyon sikeresen.
2014. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Butaság olyan dolgon agyalni, ami még meg se történt. Ezzel csak negatív dolgokat vonzol be magadnak. Egyáltalán nem biztos, hogy beteg vagy vagy valaha is az leszel, még ha a felmenők között elő is fordult. Nem minden az öröklődés. Verd is ki a fejedből.
2014. júl. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!